قدردانی مسئولان شهرستان از تلاش های عوامل رسانه در صدا و سیمای مرکز مهاباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ صبح امروز سه شنبه 9 آذر 1400 خدرلو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به همراه امامی امام جمعه شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستان با عوامل تولید نرم افزار هه ژارانه دیدار و از اقدام مبتکرانه و فرهنگی صدا و سیمای مرکز مهاباد بویژه واحد فضای مجازی در طراحی و تولید این نرم افزار قدردانی بعمل آمد.

در این مراسم خدرلو معاون استاندار و فرماندار مهاباد گفت: عوامل صدا و سیما همیشه در خط مقدم مدیریت شرایط بحرانی بوده اند و نقش مهمی در توسعه شهرستان در شرایط مختلف ایفا می کنند.

دکتر خدرلو اضافه کرد رسانه ی ملی با پی گیری مطالبات مردم و بیان مشکلات آنها مسولان را در حوزه های مختلف پای کار می کشند و مشکلات را بیان می کنند.

فرماندار مهاباد تصریح کرد صداو سیمای مرکز مهاباد با کمترین امکانات بیشترین تلاش را برای حل مشکلات مردم انجام می دهند و در این راستا مسئولان هم باید پاسخگوی مردم و رسانه ی ملی باشند و همه برای پی گیری مطالبات مردم خودمان را موظف و پاسخگو بدانیم.

در ادامه این نشست امام جمعه مهاباد با اشاره به نقش رسانه ی ملی در مدیریت بحران و شرایط کرونایی گفت ؛ عوامل رسانه مجاهدانه شبانه روز در زمینه های مختلف در تلاش هستند.

ماموستا امامی تصریح کرد: رسانه ی ملی در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت طلبی با تهیه و پخش مستندهای مختلف گام بلندی برداشته است.

امام جمعه مهاباد در ادامه به نقش مهم فضای مجازی هم گریزی زد و گفت رسانه ی ملی در این حوزه هم توانسته نقش مهمی ایفا کند و نمونه بارز این امر هم نرم افزار هژارانه است که با ذوق و استعداد هنرمندان مهابادی تهیه شده و می تواند معرف هرچه بیشتر این استاد بزرگ برای نسل های مختلف باشد.

قوی بنیه مدیر کل صداوسیمای مرکز مهاباد هم در این مراسم پی گیری مطالبات مردم، ترویج و توسعه فرهنگ ملی و معرفی شخصیت های فرهنگی  به عنوان قهرمانان ملی را از اولویت های کاری رسانه ی ملی عنوان کرد و گفت: عوامل رسانه ی ملی شبانه روز در جنگ نرم با پی گیری مشکلات مردم و ایجاد روحیه ی امید آفرینی با کمترین امکانات اما عشق به خدمت مجاهدانه در تلاش هستند.

قوی بنیه اضافه کرد: اپلیکیشن هژارانه سراغاز کار معرفی شخصیت های فرهنگی منطقه است و این کار توسط هنرمندان مرکز ادامه خواهد داشت.

در پایان از عوامل تهیه نرم افزار هه ژارانه با اهداء لوح تقدیر به عمل آمد.