کلنگ زنی جایگاه سوخت گاز CNG در مهاباد

کلنگ زنی جایگاه سوخت گاز CNG در مهاباد
کلنگ زنی جایگاه سوخت گاز CNG در مهاباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ، جایگاه سوخت گاز CNG عمری در مهاباد با حضور مسئولان شهرستان به مناسبت دهه فجر کلنگ زنی شد.

محمود تیردادی رییس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه مهاباد در این مراسم اظهار کرد: به مناسبت دهه فجر و در راستای خدمات رسانی به شهروندان و کاهش زمان سوخت گیری CNG در جایگاه‌های شهرستان مهاباد از ابتدای سالجاری شرکت ملی نفت نسبت به دو منظوره کردن جایگاه عمری اقدام نمود است.

وی افزود: موافقت اصولی با احداث این جایگاه از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی دو ماه قبل صادر شده است. این جایگاه شامل پکیج کامل سوختگیری شامل 3 سکوی سوختگیری با 6 نازل با  ظرفیت یک هزار و 500 متر مکعب فشرده سازی گاز CNG خواهد بود که با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان احداث میشود

تیردادی تصریح کرد: با اتمام این پروژه تعداد جایگاههای CNG در مهاباد به 9 مورد افزایش مییابد و مدت زمان سوختگیری در این جایگاهها نیز کاهش مییابد.

رییس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه مهاباد در پایان اظهار کرد: دو مشکل عدم خطوط ارتباطی تلفن و نبودن آب شرب لوله کشی در این جایگاه وجود دارد و امیدواریم مسئولان و شرکتهای خدمات رسان برای رفع آن اقدام نمایند.