در جلسە هماهنگی برنامه‌های روز کارگر پرداخت حقوق کارگران شهرداری مهاباد در اولویت قرار گیرد

در جلسە هماهنگی برنامه‌های روز کارگر  پرداخت حقوق کارگران شهرداری مهاباد در اولویت قرار گیرد
در جلسە هماهنگی برنامه‌های روز کارگر پرداخت حقوق کارگران شهرداری مهاباد در اولویت قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ، روز سه شنبه 3 اردیبهشت 98 جلسه هماهنگی برنامه‌های روز کارگر و هفته بسیج کارگری به ریاست خشایار صنعتی معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار مهاباد در سالن اجلاس فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهاباد ضمن اشاره به جایگاه و کرامت کارگران در جامعه به بیان برنامەهای این هفته پرداخت.

دبیر اجرایی خانه کارگر مهاباد اظهار کرد: به مناسبت روز کارگر بیش از بیست برنامه شاخص در شهرستان برگزار می‌گردد که از جمله آنها می توان به دیدار کارگران با رهبر انقلاب، غبار روبی و گلباران مزار شهدای  کارگر، تجلیل از کارگران نمونه و خانواده شهدای کارگر اشاره نمود. 

سعید مصطفی نژاد اضافه کرد: از شهردای مهاباد خواهشمندیم به مناسبت این روز با پرداخت چند حقوق معوقه شادی را بر سر سفره کارگران به ارمغان بیاورد. 

در ادامه پیشنهاداتی از سوی هریک از حضار ارائه و وظایف هر کدام از ادارات مشخص و برنامه‌ها مدون گردید.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار مهاباد در این جلسه اظهار کرد: در دین مبین اسلام کسب روزی حلال، عبادت عنوان شده و پیامبر گرامی اسلام (ص)  بر دستان کارگر بوسه زده است.

صنعتی افزود: اگرچه به دلیل تحریمهای ظالمانه امریکا، کارگران کشور نیز مستثنی نبوده‌‌اند و پرداخت حقوق و مزایای آنها به خصوص در شهرداری‌ها با مشکلاتی همراه بوده است ولی در این زمینه نیازمند برنامه‌ریزی‌های دقیق‌تری هستیم و شایسته است شهرداری مهاباد نیز پرداخت حقوق کارگران را در اولویت‌های کاری خود قرار دهد.