اهدای 10 میلیارد ریال گوشت قربانی خیّران مهابادی به نیازمندان

اهدای 10 میلیارد ریال گوشت قربانی خیّران مهابادی به نیازمندان
مردم خیّر و نیکوکار شهرستان مهاباد به مناسبت عید قربان بیش از 10 میلیارد ریال به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی این شهرستان کمک کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان مهاباد گفت: مردم مؤمن این شهرستان این مبلغ را صرف تهیه گوشت‌ و تحویل آن به این نهاد کردند که توسط مراکز نیکوکاری فعال در سطح شهرستان بین نیازمندان و افراد تحت پوشش کمیته امداد توزیع شد.

حسین خضری افزود: جمع‌آوری و اهدای کمکهای مردمی از سوی شهروندان که اغلب به صورت گوشت است، امروز و فردا نیز ادامه دارد و پیش بینی می‌شود به بیش از 13 میلیارد ریال برسد.

خضری، با بیان اینکه کمکهای جمع‌آوری شده با رعایت اصول بهداشتی بسته ‌بندی در اختیار خانواده‌ های نیازمند قرار می‌گیرد، گفت: شماره حساب ۰۱۱۰۷۶۳۷۴۹۰۰۱ بانک ملی با شناسه واریز ۸۸۰۲۳۷۵۵۸ برای جمع‌آوری کمکهای نقدی خیّران در این شهرستان تعیین شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان مهاباد، با اشاره به کمکهای خیّران در عید قربان پارسال هم گفت: پارسال بیش از شش میلیارد و 200 میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری و بین خانواده ‌های نیازمند توزیع شد.

# نظر : 0