افتتاح سالن ورزشی روستای قزلقوپی مهاباد

افتتاح سالن ورزشی روستای قزلقوپی مهاباد
افتتاح سالن ورزشی روستای قزلقوپی مهاباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ، به مناسبت هفته مبارک دهه فجر سالن سرپوشیده ورزشی روستای قزلقوپی با حضور مسئولان استانی و شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

کامران کریمی آذر مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید شهرستان مهاباد اظهار کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون از محل اعتبارات توسعه ملی 2 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغالزایی 50 نفر در بخش روستایی این شهرستان پرداخت شده است.

وی افزود: 3 پرونده اشتغالزایی دیگر روستایی با اعتبار 2 میلیارد تومان نیز در دست بررسی قرار دارد. در بخش شهری نیز با همکاری مسئولان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  1 میلیارد تومان برای اجرای طرح های اشتغالزایی شهری جذب شده است.

کریمی آذر تصریح کرد:سالن روستایی قزلقوپی با سرمایه گذاری بیش از 1 میلیارد تومان و استفاده از تسهیلات 250 میلیون تومان وام بانکی 6 درصد صندوق کارآفرینی امید از محل توسعه ملی، توسط سرمایه گذار بخش خصوصی احداث شده است.

وی افزود: این سالن ورزشی بصورت مستقیم برای 7 نفر در نوبت صبح و عصر اشتغال ایجاد کرده است.

محمد سیدی سرمایه گذار سالن سرپوشیده روستای قزلقوپی نیز در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: برای تکمیل این پروژه در مجموع 1 میلیارد و 150 میلیون تومان سرمایه گذاری شده و در مدت 1 سال عملیات عمرانی آن پایان یافته است.

وی افزود: مساحت کلی این پروژه 2 هزار و 300 متر و زیربنای سالن 1 هزار متر میباشد و ورزشهای سالنی ازجمله فوتسال، والیبال، بسکتبال و ... از این سالن میتوانند استفاده نمایند.

سیدی تصریح کرد: تیمهای ورزشی روستاهای اطراف ازجمله حاجی خوش، لج، کوسه کهریز، داشخانه، گرده یعقوب و .. نیز از امکانات این سالن بهرهمند خواهند شد.