نمایش «وقتی همه قهرمان باشند» در مهاباد به روی صحنه رفت

نمایش «وقتی همه قهرمان باشند» در مهاباد به روی صحنه رفت
نمایش «وقتی همه قهرمان باشند» به کارگردانی یوسف مولودی با حضور علاقه مندان به هنر تئاتر در تالار سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد به روی صحنه رفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد روز پنجشنبه ظهار داشت: نمایش 'وقتی همه قهرمان باشند' روایت فردی است که در فاجعه بمب باران شیمیایی سردشت و حلبچه به شهادت می رسد.
قادر مرادی با بیان اینکه این نمایش با حضور چهار بازیگر به روی صحنه رفته است، ادامه داد: اسماعیل بابامیری، سیاوش سلیمان پور، سمانه میرزایی و یوسف مولودی به عنوان بازیگر و مهنا نورمحمدیان نیز بخش موسیقی این نمایش را برعهده دارند.
وی اضافه کرد: نمایش «وقتی همه قهرمان باشند» به مدت 2 روز در تالار سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان به روی صحنه خواهد رفت و پس از آن نیز در دیگر شهرهای آذربایجان غربی و استان های کردستان نیز به نمایش درخواهد آمد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد یادآور شد: بخشی از هزینه های این نمایش برای کمپین خیریه «الفبا آرزوی من» واقع در ارومیه که مخصوص کودکان بازمانده از تحصیل است، تعلق می گیرد.
مهاباد با داشتن هنرمندان خلاقی در عرصه تئاتر همواره به عنوان یکی از قطب های مهم هنرهای نمایشی در آذربایجان غربی مطرح بوده است.