ساماندهی میدان «ملاجامی» مهاباد آغاز شد

ساماندهی میدان «ملاجامی» مهاباد آغاز شد
معاون خدمات شهری شهرداری مهاباد گفت: ساماندهی، زیباسازی و پاکسازی میدان «ملا جامی» به عنوان قدیمی ترین میدان این شهر آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ،  حسن گیته بیان کرد ،  به دنبال اعتراض شهروندان مبنی بر تجمع دست فروشان و برخی شغل های کاذب، تخریب فضای سبز و اموال عمومی از جمله آب نماهای موجود، پاکسازی و زیباسازی این میدان در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه تجمع دلارفروشان و برخی افراد دستفروش در میدان ملاجامی علاوه بر آسیب رساندن به فضای سبز و ابنیه آن در این میدان باعث ناهمگونی بصری در بخش مرکزی شهر نیز شده است، بیان کرد: با توجه به اهمیت میدان ملاجامی به لحاظ فرهنگی طی تشکیل جلسه ای با دستفروشان، این مکان بدون مقاومت و با حداقل اعتراض این افراد مورد پاکسازی قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: علاوه بر پاکسازی عملیات ترمیم فضای سبز، راه اندازی آبنماها، نورپردازی اِلمان میدان ملاجامی و تعمیر و بازسازی سیستم روشنایی، گُل کاری و ترمیم چمن در این میدان در حال انجام است.

معاون خدمات شهری شهرداری مهاباد گفت: از این پس از استقرار هرگونه دستفروش و سد معبر در میدان ملاجامی به عنوان یکی از میادین سطح شهر جلوگیری می شود زیرا آسایش و آرامش شهروندان و مسافران و همچنین نظم بخشیدن به مکان های عمومی در اولویت مجموعه شهرداری است.

# نظر : 0