پیام تبریک امام جمعه، نماینده و فرماندار مهاباد به مناسبت آغاز سال جدید

پیام تبریک امام جمعه، نماینده و فرماندار مهاباد به مناسبت آغاز سال جدید
پیام تبریک امام جمعه، نماینده و فرماندار مهاباد به مناسبت آغاز سال جدید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد  روز  پنجشنبه مورخه  29 اسفندماه امام جمعه شهرستان مهاباد، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی و معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به مناسبت آغاز سال 1399  پیام تبریکی صادر نمودند.

متن پیام به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مدبر الیل و النهار                 یا مقلب القلوب و الابصار

یا محول الحول و الاحوال    حول حالنا الی احسن الحال

بسم الله الرحمن الرحیم

در این پیام آمده:

ایران اسلامی به عنوان یکی از تمدنهای باستانی جهان محسوب و ایرانیان انسانهای متمدنی هستند که یکی از سنتهای زیبای آنان نوروز است.

عید نوروز، پرتوی دلربا و چهره ای زیبا از آفرینش است که پیش از آمدنش، انبوه انسان ها را به تلاش و کوشش دعوت

می نماید.خداوند رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز ی دوباره

جلوه گر سازد تا یادمان باشد که هستیم.

آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان عزیز به خصوص مردم شریف شهرستان مهاباد تبریک و شادباش عرض نموده برای همگان سالی توأم با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می‌نماییم.

اینک در آستانه سال نو فرصت را غنیمت شمرده و بار دیگر نیاز همیشگی به وحدت و همدلی را برای تحقق آرزوها و آرمان‌های بلندمان یادآوری می نماییم و از آحاد مردم مهاباد دعوت می نماییم همگام با مسئولین خدوم برای دستیابی شهرستانی آباد، لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش بر ندارند.سعادت، سلامت ، سخاوت ،سرور، سربلندی ، سروری و سرفرازی که بهترین هفت سین زندگی است را برای شما همشهریان عزیز آرزومندیم.

در پایان ضمن قدردانی از مردم شریف مهاباد در خصوص مقابله با ویروس کرونا و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی ، امید است تا همچنان با جدیت و استمرار در این راستا شاهد ریشه کنی این بیماری و بازگشت سلامتی و تندرستی در شهرستان مهاباد و کشور عزیزمان باشیم .

               امامی                                                        محمودزاده                                                           شجاعی

امام جمعه شهرستان مهاباد       نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی           معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد