250 بسته غذایی به همت سپاه مهاباد در بین نیازمندان توزیع شد

250 بسته غذایی به همت سپاه مهاباد در بین نیازمندان توزیع شد
250 بسته مواد غذایی در قالب دومین مرحله از توزیع بسته‌های حمایتی و به مناسبت عاشورای حسینی در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد : سرهنگ منوچهر مودبی معاون هماهنگ کننده سپاه مهاباد گفت: تعطیلی بازار و قرنطینه خانگی موجب شده برخی از اقشار ضعیف جامعه و به خصوص کارگران روز مرد دچار مشکل و کمبود درآمد شوند، بر این اساس سپاه اقدام به توزیع اقلام حمایتی در این شهرستان کرده است.

وی با بیان اینکه نیازمندان توسط پایگاه‌ها در محلات مختلف شهرستان شناسایی و سازماندهی شده‌اند، افزود: برای هر خانواده یک بسته معیشتی شامل برنج، روغن، سویا، حبوبات، رب‌گوجه و ماکارونی با مبلغی بالغ بر سه میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه افزود: تاکنون بیش از 14 هزار بسته معیشتی در قالب 10 مرحله در بین نیازمندان مستحق این شهرستان توزیع شده است. 

سرهنگ مودبی اظهار امیدواری کرد تا با همدلی و همیاری بین مردم و رعایت مسائل بهداشتی، بیماری کرونا به طور کامل ریشه کن شده و مشکلات را پشت سر بگذاریم.

خیّران مهابادی در مجموع تاکنون 90 میلیارد ریال برای مقابله با گسترش ویروس کرونا، تامین تجهیزات بیمارستانی و تهیه بسته‌های معیشتی به خانواده‌های نیازمند کمک اهدا کرده‌اند.

پنج‌هزار و 240 خانوار مهابادی هم‌اکنون با 12 هزار نفر زیر چتر حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند که از این تعداد، هزار و 50  دانش‌آموز، 731 ایتام و محسنین و 110 نفر دانشجو هستند.

# نظر : 0