جلسه بررسی آخرین وضــعیت پیشرفت فیزیکی پروژه های مـــسکن مهر در تالار وحدت شهرداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد : امروز مورخ 1399/4/24 جلسەی مشــترک مابین معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و مدیران مل تعاون، کار و رفاه اجــتماعی ، راه و شهرســـازی استان آذربایجان غربی ، سازمان نظام مهـــندسی، شرکت تعاونــی های مسکــن مهر محلی با محوریت آخرین وضــعیت پیشرفت فیزیکی پروژه های مسکن و تصمیم گیری در خصوص تمدید مدت فعالیت هـــای مساکن مهر در سالن اجلاس تالار وحدت شهرداری برگزار گردید.

تقی دخت مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه وشهرسازی مهاباد گفت: مشکلات شرکت های تعاونی به صورت هفتگی رصد خواهد شد وتلاش داریم این مشکلات را حل کنیم تا انشاالله بتوانیم تا پایان شهریورماه جشن اختتام مسکن مهر را اول در مهاباد و بعد در استان بگیریم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه مهاباد هم تاکید کرد: با توجه به شیوع کرونا تسهیلاتی هم برای شرکت های تعاونی مسکن در نظر گرفته شده است.

میرزایی مدیرتعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هم بیان کرد: مدیران تعاونی های مسکن میتوانند با مراجعه به سامانه کارا تسهیلات مورد نظر خود را درخواست کنند تا از محل اعتبارات دولتی تامین بشه و از این طریق تعاونی های غیر فعال فعالیت خود را دوباره شروع کرده و تعاونی هایی که دارای مشکل نقدینگی هستند از این تسهیلات بهره مند شوند.

دانشمند رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی مهاباد هم در این نشست خاطر نشان کرد: در شهرستان مهاباد 42 تعاونی فعال و پنج هزارو 237 واحد مسکن مهر در مهاباد وجود دارد که تاکنون دو هزارو 954 واحد تحویل اعضا داده شده و دو هزارو 283 واحد هم باقی مانده که بزودی تحویل داده میشوند.

 تمامی واحد های مسکن مهر پیشرفت 90 درصدی داشته اند.