پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به مناسبت روز پزشک

پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به مناسبت روز پزشک
دکتر ایرج شجاعی فرماندار مهاباد سالروز بزرگداشت حکیم بوعلی سینا و روز پزشک را به فعالان تلاشگر این عرصه خطیر به ویژه پزشکان شهرستان مهاباد تبریک گفت.
 
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد : دکتر ایرج شجاعی فرماندار ویژه شهرستان با صدور پیامی سالروز بزرگداشت حکیم بوعلی سینا و روز پزشک را به فعالان تلاشگر این عرصه خطیر به ویژه پزشکان شهرستان مهاباد تبریک گفت.
متن این پیام بدین شرح است:

بنام خداوند شفابخش
نامگذاری اول شهریور به نام روز پزشک در زادروز بوعلی سینا پزشک و دانشمند برجسته ایرانی نشان از توجه و اهمیت این حرفه مقدس در  ایران دارد.
 نعمت سلامتی نعمتی گرانبهاست و تردیدی نیست که صیانت از سلامت انسان ها تنها برازنده افرادی است که از ناخوشی بیمارانشان غمگین و از سلامتی آنها خشنود می شوند.
پزشکانی که علم، حکمت و اخلاق را در هم آمیخته و با صبر و بردباری از هیچ تلاشی برای زدودن  درد و رنج و پریشانی  از بیماران خود دریغ نمی کنند و تمام توان خود را به کار می گیرند تا لباس عافیت بر تن رنجورشان پوشانده و لبخند بر لبانشان بنشانند.امیدوارم در این روزهای سخت به ویژه بیماران کرونایی مساعدت و کمک و محبت بیشتری بنمایید.
اینجانب فرا رسیدن این روز مبارک را به تمامی پزشکانی که در عرصه نظام سلامت تلاش می کنند به ویژه پزشکان فهیم و توانمند شهرستان مهاباد تبریک عرض نموده و از خداوند منان برای تمام زحمت کشان این عرصه مقدس آرزوی توفیق روز افزون، بهروزی و سربلندی می نمایم.

# نظر : 0