آئین تودیع شهردار و معرفی سرپرست شهرداری مهاباد در سالن جلسات شهرداری، برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد؛ این مراسم روز امروز مورخه 2 مهرماه 99 با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، مسئولین واحدهای شهرداری، در سالن جلسات شهرداری، برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژەی شهرستان مهاباد ضمن تبریک هفته ی دفاع مقدس از زحمات و تلاشهای دکتر کامران فاتح در طی دورەی خدمت خود در مسند شهرداری مهاباد تقدیر و برای سرپرست جدید نیز آرزوی موفقیت در ارائه برنامه های خود برای شهرداری و پرسنل آن نمود.

شجاعی افزود : با اتکال به خداوند‌ بزرگ ، مدیریت خوب سرپرست حاضر و همکاری و دلسوزی مسئولین واحدهای مختلف و پرسنل خدوم بتوانیم شهرداری را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

در ادامه ی این مراسم ابلاغ سرپرست شهرداری مهاباد از سوی شهریاری استاندار آذربایجان غربی ، قرائت و تحویل کریم محمد نژاد گردید.

در این مراسم کریم محمدنژاد، سرپرست شهرداری مهاباد ضمن خیر مقدم به حضار گفت : انشاالله با یاری خداوند , تعامل مسئولین دستگاهای اجرایی سطح شهر,همکاریهای مسئولین و پرسنل زحمت کش، تمام تلاش ها سیاستها و برنامه های کاری ما در جهت به حداقل رساندن مشکلات موجود در شهرداری خواهد بود تا بتوانیم خدمات ارزشمند برای شهر و شهروندان گرامی ارائه نماییم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح از زحمات دکتر کامران فاتح شهردار اسبق مهاباد تقدیر به عمل آمد.