حضور معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در بیمارستان امام خمینی (ره) به مناسبت روز پزشک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد : امروز معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به همراه امام جمعه معزز و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری جهت ادای احترام و قدردانی از زحمات پزشکان شهرستان مهاباد در بیمارستان امام خمینی مهاباد تقدیر بعمل آوردند.

امام جمعه مهاباد روز یکشنبه در این آیین اظهار داشت: پزشکان تمام توان خود را به کار می‌گیرند تا از درد و رنج بیماران بکاهند و با انجام خدمات صادقانه در این راه از هیچ تلاش و کوششی فروگذاری نمی‌کنند.

ماموستا عبدالسلام امامی افزود: پزشکان تنها کسانی هستند که برای خدمت رسانی به مردم هیچ قید و شرطی ندارند و حتی در جنگ‌ها نیروهای زخمی دشمنان را نیز تیمار می‌کنند و همین امر پزشکان را دیگر متمایز می‌کند.

وی با قدردانی از تلاش‌های پزشکان در مداوا و مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا نیز اظهار داشت: شیوع بیماری کرونا در کشور و تلاش‌ها و مجاهدات‌های پزشکان در این زمینه باعث شده که مردم بیشتر با کار پزشکان آشنا شوند.

امام جمعه مهاباد گفت: پس از شیوع کرونا تاکنون ۱۶۲ نفر از پزشکان کشورمان بر اثر این بیماری جان خود را از دست دادند و تعداد زیادی نیز به خاطر مراقبت و نگهداری از بیماران به این بیماری مبتلا شدند.