آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی همزمان با سراسر کشور امروز در مهاباد برگزار شد .

آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی همزمان با سراسر کشور امروز در مهاباد برگزار شد .
آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی همزمان با سراسر کشور امروز در مهاباد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ، آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور امروز جمعه 17 اسفند ماه 97 همزمان با سراسر کشور در دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد برگزار گردید.

معروف خلیلی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد اظهار کرد: با توجه به تجارب دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد در برگزاری مطلوب چندین دوره آزمون های سراسری سازمان سنجش و آزمون های استخدامی و امکانات مطلوب نرم افزاری و سخت افزاری موجود، این مرکز دانشگاهی برای دومین بار در سال جاری به ­عنوان حوزه اصلی امتحانی ششمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه­های اجرایی کشور انتخاب شده است که صبح روز جمعه 17 اسفند ماه 97 داوطلبان شرکت کننده در گروه­های مختلف شغلی با هم به رقابت پرداختند.

وی افزود: در این آزمون تعداد 709 داوطلب شرکت نموده­اند که از این تعداد 226 داوطلب خانم و 483 داوطلب مرد بودند.

خلیلی تصریح کرد: دانشگاه پیام نور مهاباد برای هفتمین سال متوالی با فراهم کردن محیطی ایمن و توأم با اطمینان خاطر میزبان برگزاری آزمون­های مختلف سراسری است و از آن جا که در این مدت برگزاری آزمون­ها در این دانشگاه همواره از سطح کیفی خوبی برخوردار بوده است در سال­های 93 و 94  از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان مرکز برتر برگزاری آزمون­های سراسری انتخاب شده است.

تفکر نماینده جهاد دانشگاهی استان آذربایجان غربی نیز ضمن ابراز رضایت کامل از نحوه برگزاری آزمون و عملکرد مطلوب عوامل اجرایی گفت: خوشبختانه تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در این حوزه امتحانی در حد استانداردهای سازمان سنجش می­باشد.

خانم دکتر صادق پور ناظر سازمان امور استخدامی استان در این حوزه آزمون نیز گفت: با توجه به سابقه درخشان مرکز مهاباد در برگزاری آزمون­های سراسری سازمان سنجش و کسب رتبه اول کشوری در چند سال پیاپی و تعامل با سعه صدر و انسجام و همدلی پرسنل و نبود نارضایتی از سوی داوطلبان به عنوان یکی از حوزه های برتر معرفی می­گردد.

لازم به ذکر است ایرج شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه مهاباد، حاج ماموستا دکتر عبدالسلام امامی امام جمعه شهرستان مهاباد از نحوه برگزاری این آزمون سراسری بازدید نموده و از امکانات و تدابیر بعمل آمده و حسن عملکرد مجموعه و نظم و انضباط حاکم بر جلسات آزمون ابراز رضایت و تقدیر و تشکر نمودند.

# نظر : 0