پیام قدردانی استاندار آذربایجان غربی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس

پیام قدردانی استاندار آذربایجان غربی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس
- استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس، این مشارکت را زمینه ساز پیروزی ملت فلسطین و ناکامی رژیم صهیونیستی در دستیابی به اهداف خود دانست.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، متن پیام محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی به شرح زیر است: مردم شریف و انقلابی استان آذربایجان غربی همچون همیشه حضوری پرشور و گسترده در آخرین جمعه ماه پر خیر و برکت رمضان و در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس داشتند.

وی در ادامه آورده است: در سراسر آذربایجان غربی و همگام با سایر آزادی خواهان و عدالت طلبان در جهان و میهن اسلامی، برای دادخواهی از مظلومان فلسطینی و تاکید بر آرمان‌های بلند امام راحل (ره) مبنی بر آزادی بیت المقدس قبله اول مسلمانان جهان و سرزمین پیامبران بزرگ الهی به خیابان‌ها آمدند. حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشان دهنده احساس مسؤولیت تاریخی، انسانی و دینی مردم بزرگ و تمدن ساز ایران است؛ مردم آذربایجان غربی نیز با حضور مومنانه و حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس هم صدا با همه پیروان ادیان الهی، پیام آزادگی، ایستادگی و بلند همتی مردم ایران را به سراسر دنیا مخابره نمودند.
این پیام همچنین اضافه می کند: به طور قطع تاثیرات منطقه‌ای و جهانی این خروش عظیم انسانی که با نفس معنوی امام خمینی (ره) و هدایت‌های مقام معظم رهبری شکل گرفته و تداوم یافته است بی شک رژیم جنایتکار صهیونیستی را در دسترسی به اهدافش ناکام خواهد گذاشت و راه را برای آزادی قدس شریف هموار خواهد نمود. اینجانب ضمن قدردانی از حضور آگاهانه مردم شهید پرور آذربایجان غربی در این راهپیمایی عظیم، امیدوارم هر چه زودتر شاهد آزادی فلسطین از چنگال اسرائیل غاصب باشیم.