به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر "مراسم بزرگداشت حماسه «آزادسازی خرمشهر» در مهاباد برگزار شد

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر "مراسم بزرگداشت حماسه «آزادسازی خرمشهر» در مهاباد برگزار شد
به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر مراسم بزرگداشت حماسه «آزادسازی خرمشهر» با حضور جانشین سپاه مهاباد و معاون پرورشی وتربیت بدنی و کارشناسان نمایندگان ادارات /سالن اجتماعات شبانه روزی دخترانه امین الاسلام شهرستان مهاباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد سرهنگ مودبی معاون هماهنگ کننده سپاه مهاباد با بیان اینکه فتح خرمشهر تنها فتح یک بخش از خاک ایران نبود، خاطرنشان کرد: آزادسازی خرمشهر روز فتح ارزش های اسلامی و انقلابی بوده و از این نظر گرامیداشت این روز بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه عملیات بیت المقدس برای آزادسازی خرمشهر ۲۲ روز طول کشید و وسعت زیادی از خاک کشور آزاد شد، تصریح کرد: این درحالی بوده که نیروهای بعثی انتظار توان اجرای چنین عملیاتی از سوی نیروهای ایرانی را نداشت.

در ادامه رحمانی معاون پرورشی و تربیت بدنی این مدیریت با اشاره به جمله معروف امام خمینی (ره) درباره خرمشهر، افزود: سوم خرداد و حماسه آزادسازی خرمشهر عظمت کار خدا را برای همگان به نمایش گذاشت.

وی با بیان اینکه این عملیات و حماسه به دشمنان نشان داد که هیچ قدرتی توانایی ایستادگی در برابر اسلام و انقلاب را ندارد، گفت: امروز نیز یکی از ترس های دشمنان درس های برگرفته از حماسه آزادسازی خرمشهر است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ادامه دادن مسیر شهدا سبب کسب موفقیت در تمامی عرصه ها می شود، خاطرنشان کرد: حماسه سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر بهترین معلم ایستادگی و مقاومت برای ما به ویژه مسئولان در برابر استکبار جهانی و حربه های دشمنان است.