کشف و ضبط بیش از 10 کیلوگرم مواد مخدر در مهاباد

کشف و ضبط بیش از 10 کیلوگرم مواد مخدر در مهاباد
این خبر در نشست فرمانده انتظامی مهاباد با اصحاب رسانه اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی  مهاباد، فرمانده انتظامی مهابادگفت: در یک ماهه گذشته عوامل نیروی انتظامی موفق به کشف 10 کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری 4 نفر توزیع کننده و ضبط 3 دستگاه خودرو شدند.

سرهنگ تجاری افزود: در این مدت همچنین عوامل این انتظامی موفق به دستگیری 2 نوجوان زیر 18 سال به جرم برداشت غیر مجاز از حساب اشخاص به مجموع یک میلیارد ریال به همراه 40 کارت بانکی شده اند.

وی اضافه کرد: فرمانده انتظامی مهاباد همچنین در جمع خبرنگاران از دستگیری کلاهبرداران سهام عدالت و سارقان اموال خودروها خبر داد و افزود: 5 کلاهبردار در این زمینه با 20 فقره شاکی و رد مال 140 میلیون تومانی توسط عوامل این انتظامی در طی یک ماه گذشته دستگیر شده اند.

 سرهنگ تجاری در ادامه گفت: همچنین 7 نفر سارق سابقه دار به همراه 2 نفر مالخر که اموال داخل خودرو همشهریان را به سرقت می بردند نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی مهاباد به دستگیری سارقان تاسیسات ریل های قطار و کشف 9 هزار لیتر مواد سوختی و دارویی قاچاق هم اشاره کرد.

کشف 9 هزار لیتر مواد سوختی در یکی از روستاهای مهاباد، کشف دارو و پودر قاچاق از یک دستگاه اتوبوس به تعداد 4 هزار و 680 عدد قرص و 386 کیلوگرم انواع پودر از دیگر موارد مکشوفه این انتظامی است.

فرمانده انتظامی مهاباد درپایان، برگزاری کلاس های آموزشی تخصصی با موضوع مواد مخدر را از اقدامات  مهم نیروی انتظامی در آگاهی بخشی مردم  عنوان کرد .

# نظر : 0