به منظور حمایت از شهروندان اعمال تخفیف 20 درصدی محصولات شرکت شروین

به منظور حمایت از شهروندان اعمال تخفیف 20 درصدی محصولات شرکت شروین
به منظور حمایت از شهروندان اعمال تخفیف 20 درصدی محصولات شرکت شروین

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ، مدیرعامل شرکت شروین مهاباد از اعمال تخفیف کلیه محصولات این شرکت در راستای حمایت از شهروندان بدلیل بحران کرونا خبر داد.

شروین حسن‌زاده در گفتگو با خبرنگار هاژه گفت: در راستای حمایت از اقشار مختلف و با توجه به کاهش درآمد خانواده‌ها بدلیل شیوع ویروس کرونا، این شرکت طی نامه‌ای رسمی به فرمانداری این شهرستان، برای کاهش قیمت محصولات به منظور حمایت از مشتریان و مصرف کنندگان لبنیات اعلام آمادگی کرد.

وی با بیان اینکه این تخفیف شامل کلیه محصولات این شرکت است، افزود: از مورخه 1 فروردین‌ماه محصولات شیر بطری و پاکتی با تخفیف 12 درصد و سایر محصولات لبنی این شرکت شامل انواع ماست، دوغ و پنیر و... با تخفیف 20 درصد به فروش می‌رسد.

حسن زاده تصریح کرد: این میزان تخفیف برای مصرف کنندگان درنظر گرفته شده و فروشندگان همانند سابق سود خود را از محل فروش محصولات کسب خواهند کرد.

وی اضافه کرد: این اقدام یک نوع سبد معیشتی برای تمامی اقشار از سوی این شرکت است و تنها به یک شهر محدود نشده، بلکه در بین استان‌های شمالغرب کشور تخفیف محصولات این شرکت اعمال می‌شود.

مدیرعامل شرکت شروین در پایان با بیان اینکه این شرکت همگام با خیرین به پویش بخشش اجاره کرایه و منزل و تهیه بسته‌های حمایتی پیوسته و این اعمال تخفیف نیز در همین راستا صورت گرفته از تمامی شهروندان و خیرین برای پیوستن به این پویش دعوت کرد.