اطلاعیه پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجانغربی در خصوص سفرهای بین‌ شهری

اطلاعیه پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجانغربی در خصوص سفرهای بین‌ شهری
با توجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و افزایش آمار مبتلایان به این ویروس، پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجانغربی محدودیتهایی را اعمال می کند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجانغربی گفت: با توجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، محدودیت و ممنوعیت‌ هایی از ساعت هشت صبح امروز یکم آذر ماه 99 در استان اجرا شده است.

سرهنگ عباس فرمانی افزود: ورود و خروج تمام خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرستانهای قرمز به دیگر شهرستانهای کشور و همچنین ورود تمام خوردهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرستانهای قرمز استان شامل ارومیه، خوی، میاندوآب، سلماس، نقده، اشنویه، سردشت، شوط، چایپاره و پلدشت  ممنوع است.

سرهنگ فرمانی گفت: نحوه اجرای طرح در شهرستانهای دارای وضعیت نارنجی به این صورت است که ورود تمام خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرستانهای نارنجی به سایر شهرها ممنوع و همچنین ورود تمام خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهرهای نارنجی استان شامل مهاباد، بوکان، پیرانشهر، تکاب، چالدران، شاهین دژ و ماکو ممنوع خواهد بود.

وی تصریح کرد: برابر مصوبات ستاد ملی کرونا نحوه اعمال قانون در صورت ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهرستانهای نارنجی در هر 24 ساعت مبلغ 500 هزار تومان با کد 2177 اعمال می‌شود و درصورت ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرستانهای با وضعیت قرمز در هر 24 ساعت مبلغ یک میلیون تومان با کد 2181 خواهد بود.

سرهنگ فرمانی اضافه کرد: این طرح شامل تردد خودروهای امدادی درمانی، انتظامی، حمل بار و مسافر و همچنین شامل کارکنان دستگاههای دولتی که محل سکونت آنها با محل کار آنها یکی نیست و هموطنانی که نوبت عمل جراحی دارند و افرادی که دارای احضاریه زمان حضور موعد مقرر تعیین شده است با ارائه مدارک مثبت  نخواهد بود.

# نظر : 0