معاونان امور اقتصادی و هماهنگی امور عمرانی استاندار، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری میهمان سامانه ارتباط مردم و دولت هستند.

معاونان استاندار آذربایجان‌غربی پاسخگوی سوالات مردم در سامانه ۱۱۱

معاونان استاندار آذربایجان‌غربی پاسخگوی سوالات مردم در سامانه ۱۱۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  مهاباد،  بهنام شهدی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰ فردا، سه‌شنبه از طریق خط ارتباطی ۱۱۱ پاسخگوی تماس‌های مردمی خواهد بود.

رسول مقابلی افزود: آیدین رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی نیز از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰ روز چهارشنبه هفته جاری به سوالات مردم پاسخ می‌دهد.

وی بیان کرد: طبق تصمیم جدید مدیران حوزه سامد آذربایجان‌غربی، از ابتدای پاییز امسال مدیران استانی به صورت هفتگی در این مرکز حاضر می‌شوند.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی افزود: مردم می‌توانند با شماره‌گیری ۱۱۱ به صورت رایگان مشکلات خود را بدون واسطه با مدیران مرتبط در میان بگذارند و از ابتدای فصل پاییز امسال صدها مورد از این طریق ارتباط مردمی برقرار شده است.

دولت با راه‌اندازی سامانه ارتباط مردمی (سامد) گوشی به دست است تا با راهی مناسب و کم هزینه با مردم ارتباط مستقیم برقرار کند و گام‌های بزرگ‌تری در راستای رفع مشکلات آنها بردارد.

# نظر : 0