رصد اخبار از فضای مجازی جایگزین رسانه‌های خارجی

رصد اخبار از فضای مجازی جایگزین رسانه‌های خارجی
برگزاری رزمایش امنیت و آرامش 3 در مهاباد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در نشست با خبرنگاران از جایگزینی فضای مجازی و رسانه‌های شهرستان برای رصد اخبار و اطلاعات بجای رسانه‌های خارجی خبر داد.

سرهنگ رضا ظهیریان در این نشست با بیان اینکه بیشتر شهروندان از فضای مجازی برای رصد اخبار و اطلاعات استفاده می‌کنند اظهار کرد: مردم رصد اخبار  از طریق فضای مجازی و رسانه‌های قدرتمند شهرستان را جایگزین رسانه‌های خارجی کرده اند.

وی افزود: بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی اعتماد مردم است و این امر در سایه ارتباط مستقیم با خبرنگاران و ارائه گزارش و عملکردهای این ارگان در شهرستان و منطقه به‌وجود می‌آید.

ظهیریان با تاکید بر حفظ امنیت عمومی در شهرستان مهاباد تصریح کرد: نیروی انتظامی در سطح استان و کشور رتبه دوم رضایتمندی را در دربین سایر دستگاهها کسب کرده چراکه بعد از آموزش و پرورش بیشترین ارتباط را با شهروندان دارد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در ادامه از برگزاری رزمایش امنیت و آرامش 3 خبر داد و گفت: این مانور فراد چهارشنبه 23 مرداد توسط نیروی انتظامی شهرستان با همکاری ادارات و ارگان‌های شهرستان مهاباد از ساعت 7.30 صبح الی 9.30 بمدت 2 ساعت برگزار می‌شود.

سرهنگ ظهیریان افزود: این رزمایش با هدف ارتقای آمادگی نیروهای انتظامی و امدادی شهرستان صورت می‌گیرد.

در پایان این نشست از رسانه‌های شهرستان مهاباد تقدیر به عمل آمد.