شور همت خیران در شهر خیر مهابادی هزار بسته حمایتی برای خانواده‌های بی بضاعت تهیه کرد

شور همت خیران در شهر  خیر مهابادی هزار بسته حمایتی برای خانواده‌های بی بضاعت تهیه کرد
شور همت خیران در شهر خیر مهابادی هزار بسته حمایتی برای خانواده‌های بی بضاعت تهیه کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ، خیر مهابادی هزار بسته حمایتی غذایی به ارزش 150 میلیون تومان برای خانواده‌های بی بضاعت تهیه کرد.

این خیر مهابادی که نخواست نامش فاش شود هدف از تهیه این اقلام را کمک به خانواده‌هایی عنوان کرد که در مقابله با کرونا مجبور به تعطیلی کسب و کارشان شده‌اند.

وی افزود: هر یک از بسته‌های حمایتی شامل 10 کیلو برنج هندی مرغوب، 5 کیلو قند شکسته، 1 عدد روغن مایع و 1 عدد رب و 10 بسته دستمال کاغذی جیبی به ارزش نزدیک به 150 هزار تومان است که در بین خانواده‌های بی بضاعت توزیع خواهد شد.

 

وی ضمن دعوت از تمامی خیرین شهرستان برای تهیه بسته‌های حمایتی اظهار کرد: درچنین شرایطی که افراد متوسط جامعه درفشار هستند بسیاری از شهروندان علاوه بر ناتوانی در تأمین نیازهای درمانی و بهداشتی برای تأمین مواد غذایی روزانه خود تحت فشار قرار دارند، لذا امیدوارین تهیه بسته‌های حمایتی از سوی سایر خیرین شهرستان نیز صورت بگیرد. 

 همزمان با شیوع ویروس کرونا در شهرستان مهاباد بسیاری از خیرین برای مقابله با آن و حمایت از شهروندان وارد عمل شده‌اند، اما تعطیلی بسیاری از کسب و کارها موجب شده تا برخی خانواده‌های بی‌بضاعت برای تأمین مایحتاج خود با مشکل جدی روبرو شوند.