افتتاح پروژه زیرسازی و آسفالت معابر روستاهای قجی آباد ،گابازله و گاپیس در پنجمین روز از هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد: امروز مورخ 1399/06/05 در پنجمین روز از هفته دولت زیرسازی و  آسفالت معابر روستای گاپیس ،قجی آباد و گابازله روستاهای بخش مرکزی با حضور امام جمعه معزز ، معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد ، نماینده مردم شریف مهاباد در مجلس شورای اسلامی ، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح گردید.

بخشدار مرکزی  اظهار داشت: پروژه بهسازی و آسفالت 18 هزار مترمربع از معابر سه روستای "قجی آباد"، "گاپیس" و "گابازله" واقع در بخش مرکزی این شهرستان افتتاح شد.

سلیمان پاکزاد اضافه کرد: برای اتمام این پروژه 10 میلیارد ریال از محل اعتبارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و پنج میلیارد ریال نیز توسط دهیاری این سه روستا تامین شده است.

وی ادامه داد: بهسازی و آسفالت معابر 9 روستای بخش مرکزی مهاباد هم در صورت تامین به موقع اعتبار تا پایان فصل عمران سال جاری به اتمام خواهد رسید.

پاکزاد با بیان اینکه بخش مرکزی در اخد قیر یارانه‌ای موفق عمل کرده است، اظهار داشت: از سال 1395 تاکنون بیش از 440 هزار مترمربع از معابر اصلی و فرعی روستاهای بخش مرکزی آسفالت شده است.

این پروژه ها به مساحت 18000 متر مربع به صورت مشارکتی و با اعتبار 1 میلیارد تومان توسط بنیاد مسکن و 500 میلیون تومان دهیاری به بهره برداری رسید.