معافیت مستأجران املاک متعلق به شهرداری مهاباد از پرداخت اجاره

معافیت مستأجران املاک متعلق به شهرداری مهاباد از پرداخت اجاره
مستأجران املاک متعلق به شهرداری مهاباد از پرداخت اجاره معاف شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد سخنگوی شورای اسلامی شهر مهاباد گفت: مستاجران تمامی املاک متعلق به شهرداری در مدت زمان تعطیلی تا اطلاع بعدی از دادن اجاره بها معاف هستند.

کریمی همچنین از تمدید تخفیف عوارض شهرداری تا اردیبهشت سال آینده خبر داد و افزود: این تصمیم نیز برای جلوگیری از ازدحام مراجعان به شهرداری و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا اتخاذ شده‌است.

وی ادامه داد: تمامی ناوگان حمل‌ونقل شهری شامل اتوبوس‌های خط واحد، تاکسی‌های با پلاک «ت» و تاکسی‌های ون و میدل‌باس و همچنین تاکسی‌های تلفنی و اینترنتی از هرگونه تردد در سطح شهر منع شده‌اند.

وی اضافه کرد: همچنین سازمان حمل‌ونقل شهرداری موظف به تعیین‌ ۲ محل با شماره تلفن‌های مجزا برای ارایه سرویس به همشهریان به صورت کشیک با حداکثر ظرفیت ٢٠ دستگاه برای تاکسی‌های پلاک «ت» و نیز ٢٠ دستگاه تاکسی تلفنی است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر مهاباد اظهار داشت: برای حمایت از رانندگان تاکسی‌های تلفنی فعال شهری نیز مصوب شده در ایام تعطیلی از پرداخت هرگونه هزینه به مالکان آژانس‌ها معاف باشند و برای حمایت از آژانس‌ها نیز سازمان حمل‌ونقل موظف شده در هنگام صدور و تمدید پروانه فعالیت، ضرر و زیان وارده را جبران کند.