ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان مهاباد تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد روز شنبه مورخه ۶ بهمن ماه ۹۷ ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان مهاباد با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد، شهرداری و شورای اسلامی شهر و اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر در سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه نیروی انتظامی گزارشی از آمار و ارقام و کشفیات ارائه دادند.

پس از آن رییس بهزیستی شهرستان مهاباد گزارش عملکرد خود را در خصوص اسکان بیماران و بازپروری آنها اعلام کردند و در مورد همکاری با شهرداری و سازمان های مردم نهاد و برگزاری جلسات ارائه دادند.

در ادامه هر یک از حاضران گزارش عملکرد خود را در خصوص مصوبات قبلی ارائه دادند.

دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در این جلسه پیشاپیش چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفتند.

وی همچنین بیان کرد که در رابطه با مبارزه با مواد مخدر هر یک از ادارت وظیفه خود را به خوبی انجام داده و باید بهتر کار کنیم ما بالاترین شهید را در این خصوص داریم و این نشانگر اهمیت این موضوع است. وی افزود ایران در مورد مبارزه با مواد مخدر هزینه های بالایی متحمل است، تلاش‌های زیادی انجام داده ایم، اکنون در وضعیتی هستیم که حساسیت به این مسئله را اجتماعی کنیم و به یک عزم ملی نیاز است، ما افرادی را داریم که در راه مبارزه با مواد مخدر بی هیچ توقعی کار می کنند و جای تقدیر دارند.در طی سالها اقدامات سخت افزار ی بالایی داشتیم و اکنون لازم است راه های نرم افزاری را نیز بسنجیم و تقویت کنیم.

دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد از بهزیستی شهرستان مهاباد بخاطر برخورد و جمع آوری معتادان متجاهر قدردانی کردند، فعالیت انجمن های مردمی را هم شایسته و قابل ارج نهادن برشمردند.