پیام تبریک فرماندار مهاباد به مناسبت روز ملی ثبت احوال

پیام تبریک فرماندار مهاباد به مناسبت روز ملی ثبت احوال
فرماندار مهاباد در پیامی سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ عارف خدرلو فرماندار مهاباد در پیامی سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

سوم دی ماه، سالروز نخستین ثبت رسمی و قانونی ولادت و صدور شناسنامه در ایران است. نامگذاری این روز به عنوان روز ملی ثبت احوال، فرصتی مغتنم برای تبیین تلاش‌های خدمتگزاران عرصه ثبت احوال می باشد که منشاء خدمات چشمگیری در این مرز و بوم بوده‌ است.

نقش و جایگاه کنونی سازمان ثبت احوال  بیش از هرچیز نتیجه تلاش و همت کارکنان ساعی و پرتلاش این سازمان  و پویایی و کارآمدی در بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا در مسیر  خدمت‌رسانی به شهروندان و ایفای نقش حاکمیتی آن می‌باشد. که ماحصل تمامی این امور از یک‌سو فراهم نمودن آمار و اطلاعات دقیق جمعیتی به‌عنوان مبنایی برای برنامه‌ریزی در تمامی عرصه‌ها، کمک به توسعه و پیشرفت کشور و تقسیم عادلانه ثروت و از سوی دیگر ایجاد تحولی گسترده در تحقق دولت الکترونیک و ارائه خدمات بر بستر فضای مجازی با اجرای پروژه کارت هوشمند ملی می‌باشد.

همچنین سازمان ثبت احوال با مدیریت هویت در فضای مجازی در ایام کرونا توانست زمینه را برای پاسخ‌گویی کارآمد  و ارائه خدمات شایسته دستگاه‌های اجرایی به شهروندان تسهیل نموده و در رضایتمندی مردم نقشی مهم ایفا نماید.

اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت  سوم دی‌ماه روز ملی ثبت‌احوال، از تلاش‌های ارزشمند کارکنان ثبت احوال شهرستان مهاباد تشکر و قدردانی نموده و سلامتی و توفیق روزافزون فعالان این عرصه را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

عارف خدرلو

فرماندار شهرستان مهاباد

# نظر : 0