دانشگاه پیام نور مهاباد فردا میزبان داوطلبان دکتری 99

دانشگاه پیام نور مهاباد فردا میزبان داوطلبان دکتری 99
صبح فردا پنجشنبه 9 مرداد ماه بیش از 175 هزار داوطلب آزمون دکتری سال 99 برای کسب صندلی های دکتری دانشگاه ها به رقابت می پردازند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد، رییس دانشگاه پیام نور مهاباد گفت: با توجه به ظرفیت سخت افزاری و نرم افزاری دانشگاه پیام نور مهاباد به عنوان یکی از مراکز برگزاری آزمون تخصصی مقطع دکتری در آذربایجان غربی و جنوب استان است.

خلیلی افزود: در آزمون امسال  641 شرکت کننده با یکدیگر رقابت می کنند که از این مجموع 27درصد را بانوان و 73درصد را هم آقایان  به خود اختصاص داده اند.

وی اضافه کرد: حوزه های آزمون از تحویل گرفتن هرگونه وسایل اضافی از جمله تلفن همراه، ماشین حساب، کیف دستی، ساک دستی، کتاب، جزوه و ...خودداری خواهند کرد. بنابراین اکیدا توصیه می شود داوطلبان به جز از موارد اعلام شده در اطلاعیه پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون و اوراق تشخیص هویتی، سایر وسایل را همراه نداشته باشند.

خلیلی گفت: شرکت کنندگان به دلیل جلوگیری از ازدحام ورودی می توانند دو ساعت زودتر حضور داشته باشند و از ساعت شش درب های ورودی به روی شرکت کنندگان  بازاست.

رییس دانشگاه پیام نور مهاباد خاطر نشان کرد: همراه داشتن ماسک ۳ لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی است.

آزمون دکتری تخصصی PHD سال ۹۹ در هشت گروه آموزشی و ۳۴۵ کد رشته امتحانی شامل ۱۶۳ کد رشته گروه آزمایشی علوم انسانی، ۴۵ کد رشته علوم پایه، ۶۰ کد رشته گروه فنی و مهندسی، ۳۵ کد رشته گروه کشاورزی، ۷ کد رشته هنر، ۲۶ کد رشته دامپزشکی و ۹ کد رشته زبان‌های خارجی، برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، شبانه دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی غیر انتفاعی، غیر دولتی و همچنین پردیس خودگردان دانشگاه‌ها برگزار می شود.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده فرآیند آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۹ از ساعت ۸:۰۰ صبح فردا روز پنج‌شنبه مورخ ۹ مرداد در ۶۰ شهرستان مختلف کشور آغاز خواهد شد و نام و آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان مشخص شده است و داوطلبان تا پایان امروز فرصت دارند کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.

# نظر : 0