پیام تبریک فرماندار شهرستان مهاباد به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها
امیر قادری فرماندار شهرستان مهاباد طی پیامی چهاردهم تیرماه ، روز شهرداری ها و دهیاری ها را به فعالان عرصه مدیریت شهری و روستایی تبریک گفت.
  • چهارشنبه 15 تیر 1401 ساعت 09:44
تکریم و معارفه:
تکریم و معارفه فرمانده جدید سپاه مهاباد برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید مهاباد صبح امروز سه شنبه با حضور فرماندار ویژه مهاباد، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، امام جمعه، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان و فرماندهان نظامی و انتظامی این شهرستان برگزار و ضمن تجلیل از خدمات «سرهنگ جلیل نقشی»، «سرهنگ اکبر نوروزی» به عنوان فرمانده جدید سپاه مهاباد معرفی شد.
  • سه شنبه 14 تیر 1401 ساعت 15:16
ملاقات عمومی فرماندار مهاباد با شهروندان برگزار شد
صبح روز دوشنبه 13 تیرماه 1401 در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان، ملاقات عمومی فرماندار ویژه شهرستان مهاباد با شهروندان برگزار شد.
  • دوشنبه 13 تیر 1401 ساعت 12:23
با حضور نمایندگان اپراتورهای همراه اول و ایرانسل مطرح شد:
تمام روستاهای بالای 20 خانوار مهاباد تا پایان سال تحت پوشش اینترنت قرار می گیرند
فرماندار ویژه مهاباد گفت: تمام روستاهای بالای 20 خانوار مهاباد این شهرستان با هماهنگی نمایندگان اپراتورهای همراه اول و ایرانسل تا پایان سال جاری تحت پوشش اینترنت قرار خواهند گرفت.
  • دوشنبه 13 تیر 1401 ساعت 08:44
فرماندار مهاباد:
واحدهای تولیدی مهاباد از نعمت گازطبیعی بهره مند می شوند
فرماندار ویژه مهاباد از گازرسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی این شهرستان خبرداد و گفت: گازرسانی به این واحدها با موافقت مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی و همچنین همکاری واحدهای تولیدی انجام خواهد شد.
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 23:40
مشعل گاز 2 روستای مهاباد روشن شد
طرح گازرسانی به 2 روستای مهاباد با هزینه 90 میلیارد ریال با حضور مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار ویژه این شهرستان به بهره‌برداری رسید.
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 23:34
فرماندار ویژه مهاباد:
بازآفرینی شهری نیازمند اقدام مشترک دستگاه های مرتبط است
فرماندار ویژه مهاباد با تاکید بر اهمیت توجه به بازآفرینی در شهرها و نوسازی بافت های فرسوده بیان کرد: بازآفرینی شهری نیازمند اقدام مشترک دستگاه های مرتبط است .
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 12:55
جلسه برنامه ریزی ستاد خدمات سفر مهاباد برای سفرهای تابستانی تشکیل شد
اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان مهاباد به منظور برنامه ریزی هرچه بهتر برای سفرهای تابستانی در فرمانداری این شهرستان نشستی تشکیل دادند.
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 12:32
فرماندار مهاباد: امتیاز نانوایی های روستایی فاقد کیفیت نان مطلوب لغو خواهد شد
فرماندار ویژه مهاباد گفت:  امتیاز نانوایی های روستایی که نان با کیفیت و مطلوب در اختیار روستاییان قرار ندهند لغو و در اختیار متقاضی دیگری قرار خواهد گرفت.
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 08:06
در راستای مصوبات شورای اداری مهاباد
بازدید فرماندار مهاباد از روستاهای بخش مرکزی و بررسی مشکلات روستاییان
فرماندار ویژه مهاباد روز شنبه به همراه نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان شهرستان طی بازدیدی از روستاهای بخش مرکزی، نسبت به رفع برخی از مشکلات اهالی این روستاها تصمیماتی اتخاذ کردند.
  • شنبه 11 تیر 1401 ساعت 21:16