تجلیل از سالها صبر و استقامت خانواده معظم شهدا درمهاباد

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری مهاباد،  به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی جمعی از  مسئولان شهرستان مهاباد با خانواده شهید پر سیاوش،  شهید نیروی انتظامی دیدار و از ایستادگی و پایداری آنان قدردانی کردند.

 شهید پرسیاوش در سال 89 بر اثر انفجار نارنجک به  درجه رفیع شهادت نائل آمد.

مسئولان در ادامه، میهمان خانواده استوار رسولپور،  بازنشسته نیروی انتظامی مهاباد  شدند. دراین دیدارها شجاعی فرماندار شهرستان مهاباد،  نقش شهدا ، جانبازان و ایثارگران را  در تامین و تداوم امنیت کشور بسیار مهم دانست و گفت:  بررسی و برآورده کردن خواسته های بحق خانواده های معظم شهدا و بازنشستگان باید در اولویت کاری مسوولان قرار گیرد.

در ششمین روز از هفته نیروی انتظامی که به "قانون مداری و  فرهنگ ترافیک"  نامگذاری شده است از یکی از آموزشگاههای راهنمایی و رانندگی شهرستان مهاباد هم که  برای توسعه خدمات و آموزش بهتر نقل مکان کرده است رونمایی شد.

در این مراسم، سرهنگ تجاری فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد  نقش آموزشگاه های رانندگی را در ترویج فرهنگ ترافیک کلیدی عنوان کرد و افزود: این آموزشگاه ها با تربیت رانندگانی قانونمند نقش بسزایی در حفظ امنیت جانی و مالی مردم در جاده ها ایفا میکنند .

این آموزشگاه با اعتبار بیش ازیک میلیارد تومان شروع به کار کرده که برای بیش از40 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد کرده هدف تمام همکارالن و مربیان در این آموزشگاه تربیت رانندگانی قانون مدار در مسیر کاهش تصادفات و خسارات جانی و مالی است.

در پایان هم  مسئولان با حضور در خانه سالمندان امین الاسلام از نزدیک برخی از مشکلات سالمندان را بررسی و برای رفع آنها چاره اندیشی کردند.