به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد روز پنجشنبه مورخه ۲۱ تیر ماه ۹۷ جلسه هماهنگی کمیته اجرایی مجمع سلامت شهرستان مهاباد با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد.
دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در این جلسه بیان کردند که هدف ما از برگزاری همایش این است که مردم را آگاه کنیم که هر کس به سلامت خودش اهمیت دهد، امروز سلامت روان بسیار مهمتر از سلامت جسمی است بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی ما ناشی از مشکلات در سلامت روان است پس باید اهمیت سلامت اجتماعی را گوشزد کنیم و جامعه حساس تر شود.
وی همچنین بیان کردند که دفع زباله، اخطاری پزشکی، رفتاری ویژه می‌تواند مفید باشد، انجمن‌های مردمی بسیار مثمر ثمر خواهد بود، خروجی ما از همایش بستگی به کیفیت کار دارد و بسیاری از رفتارهای اجتماعی باید بطور مستمر یادآور شد تا نهادینه شود.

دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد بیان کردند که بسیاری از کارها زمان بر است و باید صبورانه برخورد کنیم و عادت های اجتماعی در طول زمان بوجود می آید، رسانه ها هم می‌توانند مفید باشند و پیام رسان سلامت باشند و در این امر گام بردارند