به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد روز 5 شنبه مورخه 19 مهرماه 97 ، مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهرستان مهاباد با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا فعال آذر ، رییس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد ، بخشداران بخش مرکزی و خلیفان ، شهرداری و شورای اسلامی شهر ، جامعه روحانیون ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، جمعی از عشایر منگور ، معتمدین و اعضای شورای اداری ، اصناف و بازاریان و جمعی از روحانیون و مسئولین ادارات شهرستان سردشت در سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد.

در این مراسم ابتدا دکتر شجاعی ضمن خوشامدگویی و خیر مقدم مهمانان و حضار ، از حاج آقا ملاقادر سهرابی بخاطر سالها خدمات ارزنده و شایسته و زحمات ایشان در مسند امام جماعت این شهرستان قدردانی نمودند و او را انسانی آگاه و فاضل برشمردند که همواره در خدمت مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند و تعامل ایشان با مردم و مسئولین بسیار کم نظیر و مثال زدنی بودند .

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا فعال آذر ، رییس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی با بیان اینکه حاج آقا ملاقادر سهرابی یکی از امامان صدیق در استان هستند از بزرگواری و منش نیکوی ایشان یاد کردند و از فعالیت های وی قدردانی و تقدیر کردند .

در طی این مراسم ضمن قرائت احکام صادره ، حاج آقا ملاقادر سهرابی ، تودیع و دکتر عبدالسلام امامی بعنوان امام جمعه شهرستان مهاباد معارفه شدند .

در پایان مراسم دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد با اهدای تقدیر نامه و هدیه از زحمات حاج آقا ملاقادر سهرابی قدردانی و تجلیل نمودند و همچنین جمعی از مسئولین شهرستان نیز هریک به نوبه خود با اهدای هدایایی از ایشان تجلیل نمودند.