جستجو
پنجشنبه, فروردين 10, 1396..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 31 


جلسه ستاد انتخابات شهرستان مهاباد برگزار شد

 

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان  مهاباد روز شنبه مورخه 28  اسفند ماه  95 ، جلسه ستاد انتخابات شهرستان مهاباد با ریاست معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد و رئیس ستاد انتخابات شهرستان مهاباد ، بخشدار مرکزی و خلیفان مسئول اجرائی انتخابات شهرستان و مسئولین کمیته ها جلسه ای در فرمانداری مهاباد برگزار گردید.

شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد و رئیس ستاد انتخابات شهرستان مهاباد در ابتدای این جلسه با اشاره به تاکیداتی که برای ارائه گواهی عدم سوء پیشینه از سوی ستاد انتخابات کشور شده است گفت: فرم هایی توسط وزارت کشور تهیه شده است که برای هر داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا صادر می شود و افراد با این گواهی می توانند نسبت به دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اقدام کنند.
وی برنامه ریزی دقیق و انجام پیش بینی های لازم برای تسهیل زمینه مشارکت مردم در انتخابات را مهمترین وظیفه مسئولان دانست و گفت: با توجه به اهمیت انتخابات همه افرادی که به نحوی دارای مسئولیتی در ستاد انتخابات شهرستان هستند باید در آماده باش کامل بوده و حتی در ایام تعطیل نیز برای اجرای وظایف محوله اهتمام ویژه ای داشته باشند.
صمدی مسول اجرایی انتخابات شهرستان مهاباد نیز ضمن مروری بر شرح وظایف کمیته های مختلف ستاد گفت: روسای کمیته ها موظف هستند با برگزاری جلسات تخصصی کمیته های زیرمجموعه براساس شرح وظایف نسبت به نیازسنجی و اعلام موارد مربوطه به ستاد اقدام کنند تا اتخاذ تدابیر لازم براساس این اطلاعات انجام گیرد.
در ادامه مسئولین کمیته های ستاد برخی نقاط ضعف و قوت انتخابات دوره قبل را برشمردند و پس از تبادل نظر حاضرین مقرر شد : کمیته فناوری اطلاعات و ثبت نام ضمن بررسی تجهیزات موجود گزارشی از نیروی انسانی و تجهیزات موردنیاز خود را برای ثبت نام از داوطلبین به ستاد ارائه کرده و طرح سنجش آمادگی نیروها را به اجرا درآورد.
اطلاع رسانی مناسب بخشنامه ها و اطلاعیه های صادر شده ستاد انتخابات در بین همکاران و عموم مردم، شناسایی مشکلات زیرساختی رایانه ای و تسریع در برطرف سازی آن، برآورد هزینه ها و ملزومات مورد نیاز توسط کمیته پشتیبانی و رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه در برخی روستاها از مصوبات این جلسه بود.

 


 

 

 

/07:33 ب.ظ

کد خبر:  63406
فرستنده: bavan 1355298
گروه:
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت


 

دیدار جمعی از هنرمندان شهرستان با دکتر شجاعی ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد
در دومین نشست مطبوعاتی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان مهاباد جزئیات و مشخصات داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستا را تشریح کرد
تامین مصرف سالانه مرغ مرکز شبانه روز که وین مهاباد توسط خیر مهابادی
سالمندترین ثبت نام کننده در انتخابات شوراهای اسلامی
دیدار مسئولان و مردم به مناسبت سال جدید با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد
دیدار و تبریکات سال نو مسئولین با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد
دیدار و تبریکات عیدانه مسئولین با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد 1
دیدار و تبریکات عیدانه مسئولین و مردم با معاون استاندار و یژه شهرستان مهاباد
دبیر ستاد انتخابات کشور: تکمیل فرم خوداظهاری عدم سوء پیشینه برای ثبت نام شوراها کفایت می کند
اطلاعیه شماره 2 ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی ثبت نام داوطلبین انتخابات شوراها طی روزهای شنبه مورخ 96/1/5 و یکشنبه مورخ 96/1/6 تا ساعت 24 شب تمدید شد
0208938
نظر شما در مورد سايت چيست؟
ثبت نظر مشاهده نتایج

 


 

 

 

مهاباد-خیابان گمرک-فلکه فرمانداری-تلفن تماس 2223400-فکس2221333

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری مهاباد می باشد-مهاباد-خیابان گمرک-فلکه فرمانداری2223400   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران