در ادامه تغییرات مدیران شهرستان مهاباد
مراسم تودیع و معارفه رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد برگزار و ضمن قدردانی از تلاش های "قرنی مصطفی پور"، "کیوان خوشبخت" به عنوان رییس جدید این اداره معرفی شد.
  • پنج شنبه 15 دی 1401 ساعت 15:52
بازدید میدانی فرماندار مهاباد از روند برفروبی معابر و خیابان‌های شهرستان
فرماندار مهاباد با حضور میدانی در سطح خیابان های شهرستان ، از نزدیک از امور نقلیه شهرداری مهاباد و روند عملیات برف روبی بازدید کرد.
  • پنج شنبه 15 دی 1401 ساعت 08:58
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل صدا وسیمای مرکز مهاباد برگزار شد
معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما گفت: تحریف واقعیت‌های نظام جمهوری اسلامی راهبرد فعلی دشمنان قسم خورده است که با تمام توان و استفاده از همه ابزارها برای ضربه زدن به ایران استفاده می‌کنند.
  • چهارشنبه 14 دی 1401 ساعت 21:13
استاد دانشگاه: سردار سلیمانی در برابر استکبار شجاع و مستحکم بود
عضو هیات علمی و استاد دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد گفت: سردار شهید قاسم سلیمانی مصداق کامل انسان با ایمان است که در برابر استکبار شجاع و مستحکم بود و در عمل نیز این را نشان داد.
  • چهارشنبه 14 دی 1401 ساعت 01:14
تودیع و معارفه رییس اداره بهزیستی مهاباد برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه رییس اداره بهزیستی مهاباد امروز سه‌شنبه با حضور فرماندار ویژه این شهرستان و مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی برگزار و «کریم محمدی» به عنوان رییس جدید اداره بهزیستی مهاباد معرفی شد.
  • سه شنبه 13 دی 1401 ساعت 17:21
فرماندار مهاباد:
سردار سلیمانی بزرگترین خدمت را در قبال کُردها انجام داد
فرماندار ویژه مهاباد گفت: سردار سلیمانی بزرگترین خدمت را به مردم کُرد زبان منطقه در مبارزه با داعش و در کشورهای همسایه انجام داد.
  • سه شنبه 13 دی 1401 ساعت 13:29
فرماندار مهاباد پاسخگو و پیگیر مطالبات شهروندان شد
صبح روز دوشنبه 12 دیماه 1401 در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان، ملاقات عمومی فرماندار ویژه شهرستان مهاباد با شهروندان برگزار شد.
  • دوشنبه 12 دی 1401 ساعت 13:33
مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی با فرماندار ویژه مهاباد دیدار کرد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی در راستای بررسی مشکلات مربوط به وضعیت پایگاه های امداد و نجات، طرح زمستانی، زمین های هلال احمر و سایر حوزه های هلال احمر این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.
  • یکشنبه 11 دی 1401 ساعت 19:25
تودیع و معارفه رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد امروز یکشنبه با حضور فرماندار ویژه این شهرستان برگزار و ضمن تجلیل از خدمات «محمد جهین»، «حامد رمضانی» به عنوان سرپرست جدید اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد معرفی شد.
  • یکشنبه 11 دی 1401 ساعت 15:40
جلسه مکان یانی زندان جدید مهاباد تشکیل شد
جلسه مکان یابی برای احداث زندان جدید مهاباد با حضور فرماندار ویژه مهاباد، رییس زندان و نمایندگان ادارات منابع طبیعی، راه و شهرسازی و میراث فرهنگی در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
  • یکشنبه 11 دی 1401 ساعت 09:40