عملیات لایروبی سد انحرافی مهاباد بعد از 50 سال اجرایی شد
مدیر منابع آب شهرستان مهاباد: عملیات بزرگ لایروبی و لجن‌برداری سد انحرافی یوسفکند مهاباد در سالجاری و بعد از گذشت بیش از 50 سال آغاز و یکی از بزرگترین طرحهای اولویت دار در حال اجرای شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان غربی در جهت جلوگیری از هدر رفت آب و برخورداری کامل کشاورزان منطقه است.
  • شنبه 12 آذر 1401 ساعت 08:47
زمستان پربارش برای مهاباد پیش بینی شد
رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: برای آذرماه جاری و سه ماهه زمستان بارش ها در این شهرستان بین 10 تا 12 درصد بیشتر از حد نرمال پیش بینی شده است.
  • چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 12:57
ستاد مدیریت بحران مهاباد برای روزهای برفی آماده شد
ستاد مدیریت بحران شهرستان مهاباد در راستای آمادگی و اتخاذ تدابیر لازم برای شروع فصل بارندگی و مقابله با بحران تشکیل جلسه داد و اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از وقوع حوادث فصلی اندیشیده شد.
  • چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 10:51
جلسه هم اندیشی سردخانه داران مهاباد با دستگاه های اجرایی برگزار شد
جلسه هم اندیشی سردخانه داران مهاباد با نمایندگان دستگاه های اجرایی در راستای رفع مشکلات و مسایل سرمایه گذاران این حوزه و باغداران مهاباد برگزار شد.
  • چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 08:16
برگزاری مانور ایمنی و زلزله در مدارس مهاباد
بیست و چهارمین مانور زلزله و ایمنی با شعار «مدرسه ایمن - جامعه تاب‌آور» روز سه شنبه همزمان با سراسر کشور در مدارس مهاباد برگزار شد.
  • سه شنبه 8 آذر 1401 ساعت 12:44
طبق روال دوشنبه ها:
فرماندار ویژه مهاباد پاسخگوی مشکلات شهروندان شد
فرماندار ویژه مهاباد روز دوشنبه هفتم آذرماه ضمن دیدار چهره به چهره با مردم به مشکلات اداری ارباب رجوع رسیدگی و نسبت به رفع حاجت آنان اقدام کرد.
  • دوشنبه 7 آذر 1401 ساعت 13:06
تودیع و معارفه:
تودیع و معارفه مدیر شرکت امور آب و فاضلاب مهاباد برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه مدیر شرکت امور آب و فاضلاب مهاباد امروز دوشنبه با حضور فرماندار ویژه این شهرستان و مدیرکل امور آب و فاضلاب آذربایجان‌غربی برگزار و ضمن تجلیل از خدمات «محمد معروفی»، «مسعود امجدی» به عنوان سرپرست جدید شرکت امور آب و فاضلاب شهرستان مهاباد معرفی شد.
  • دوشنبه 7 آذر 1401 ساعت 10:38
اجتماع بزرگ بسیجیان در مهاباد
همایش بزرگ بسیجیان با حضور اقشار مختلف بسیج در سالن 9 دی مهاباد روز شنبه پنجم آذرماه همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
  • شنبه 5 آذر 1401 ساعت 13:24
امام جمعه مهاباد:
تکریم مردم بهترین سلاح برای حفظ امنیت و آرامش کشور است
امام جمعه مهاباد گفت: در شرایط کنونی تکریم مردم و عدم تبعیض در بین اقشار مختلف جامعه بهترین سلاح برای حفظ امنیت و آرامش کشور است.
  • شنبه 5 آذر 1401 ساعت 08:55
مسوولان مهابادی به دیدار خانواده شهدا رفتند
جمعی از مسوولان و فرماندهان نظامی و انتظامی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج از خانواده های شهید عبدالله محمدی و شهید حسین عزیزی دیدار و دلجویی کردند.
  • شنبه 5 آذر 1401 ساعت 08:09