قهرمان مسابقات جهانی ترامپولین مورد استقبال مردم و مسوولان قرار گرفت
«آریا مام عبدالله» قهرمان مسابقات جهانی ترامپولین همزمان با ورود به مهاباد مورد استقبال فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسوولان این شهرستان قرار گرفت.
  • پنج شنبه 9 تیر 1401 ساعت 12:33
8 هزار نفر در مهاباد زیر پوشش بیمه روستایی قرار دارند
مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان غربی در دیدار با فرماندار ویژه مهاباد گفت: در حال حاضر هشت هزار نفر از مردم مهاباد زیر پوشش این صندوق قرار دارند که به نسبت جامعه هدف این شهرستان آمار پایینی است.
  • چهارشنبه 8 تیر 1401 ساعت 17:07
بازدید فرماندار ویژه مهاباد از مراکز خرید گندم
فرماندار ویژه مهاباد به همراه رییس اداره جهاد کشاورزی ، مدیر شرکت غله، اصناف و ادارت زیر ربط از مراکز خرید گندم این شهرستان همزمان با آغاز فصل برداشت گندم بازدید کرد.
  • سه شنبه 7 تیر 1401 ساعت 11:27
نرخ تولد در مهاباد افزایشی شد
مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی در دیدار با فرماندار ویژه مهاباد از افزایشی شدن نرخ تولد در مهاباد خبرداد و گفت: طی سه ماهه نخست امسال میزان ولادت شهرستان مهاباد نسبت به مدت مشابه سال قبل 6.4 افزایش یافته است.
  • دوشنبه 6 تیر 1401 ساعت 15:36
جلسه برنامه ریزی هفته حجاب و عفاف در مهاباد تشکیل شد
جلسه برنامه ریزی هفته حجاب و عفاف روز دوشنبه با حضور امور بانوان و رییس اداره تبلیغات اسلامی مهاباد در سالن پیامبر اعظم (ص) فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
  • دوشنبه 6 تیر 1401 ساعت 15:31
تودیع و معارفه:
تودیع و معارفه مدیر جدید اداره جهاد کشاورزی مهاباد برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه مدیر اداره جهاد کشاورزی مهاباد ظهر امروز دوشنبه با حضور فرماندار برگزار و ضمن تجلیل از خدمات «جعفر ایمانیان»، «رحمان پیره بابی» به عنوان رییس جدید اداره جهاد کشاورزی مهاباد معرفی شد.
  • دوشنبه 6 تیر 1401 ساعت 14:18
دیدار چهره به چهره شهروندان مهابادی با فرماندار
صبح روز دوشنبه 6 تیرماه 1401 در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان، ملاقات عمومی فرماندار ویژه شهرستان مهاباد با شهروندان برگزار شد.
  • دوشنبه 6 تیر 1401 ساعت 12:27
معاون فرماندار:
آب شرب روستاهای مهاباد برای جلوگیری از شیوع «التور» باید رصد شود
معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری مهاباد گفت: بهداشت آب شرب روستائیان این شهرستان باید به صورت پیوسته رصد شود تا از شیوع بیماری های عفونی به ویژه التور جلوگیری به عمل آید.
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 18:27
بمناسبت هفته قوه قضائیه:
دیدار فرماندار ویژه مهاباد با مجموعه دستگاه قضایی شهرستان
امیر قادری روز یکشنبه پنجم تیرماه به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه با مجموعه دستگاه قضایی شهرستان دیدار کرد.
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 13:03
نشست هم اندیشی بررسی مشکلات روستائیان بخش مرکزی مهاباد
نشست هم اندیشی بررسی مشکلات و ارایه راهکارهای قانونی برای حل اختلافات ملکی بین روستائیان بخش مرکزی و اداره اوقاف با حضور بخشدار در فرمانداری مهاباد برگزار شد.
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 10:07