ایستگاه طرح " خوانده‌ام بخوان" در مهاباد برپا شد

ایستگاه طرح " خوانده‌ام بخوان" در مهاباد برپا شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ،  هفدهمین ایستگاه طرح " خوانده‌ام بخوان" با استقبال شهروندان در مرکز شهر مهاباد برپا شد.

رویا رستمی مسوول برگزاری این طرح و عضو انجمن سبز اندیشان جوان مهاباد اظهار کرد: این طرح از 28 تیرماه سال گذشته شروع شده و در این مدت نزدیک به 350 عنوان کتاب در حوزه‌های مختلف ادبی، کودک و نوجوان، علمی، تاریخی، اجتماعی و ... به افراد امانت داده شده است.

وی افزود: هفدهمین ایستگاه طرح خوانده‌ام بخوان سالجاری از اردیبهشت ماه در روزهای پنج شنبه هر هفته از ساعت 18 الی 20 عصر برپا شده و در صورت حمایت و کمک مسوولان برای در اختیار دادن فضا در فصل بارش، تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

رستمی هدف از برگزاری این طرح را ترویج فرهنگ کتابخوانی اعلام کرد و گفت: در هر ایستگاه نزدیک به 30 عنوان کتاب بصورت رایگان در اختیار شهروندان گذاشته می‌شود و بعد از 1 ماه دوباره به شخص دیگری امانت داده می‌شود.

مسوول برگزاری طرح خوانده‌ام بخوان در پایان اظهار کرد: تاریخچه‌ی این طرح به اروپا برمی‌گردد و در طی سالیان افراد کتاب‌های خوانده شده خود را در مترو و یا ایستگاه‌های قطار و اتوبوس در اختیار سایر شهروندان قرار می‌دادند.

# نظر : 0