فرماندار مهاباد: خدمت به خانواده شهدا جز وظایف اصلی مسوولان است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ صبح امروز سه شنبه 28 دیماه 1400 امیر قادری  در دیدار با خانواده شهدا و جانبازان مهاباد افزود: خانواده‌های معظم شهدا مایه افتخار جامعه و جز سرمایه‌های معنوی کشور به شمار می‌روند و همه مسوولان قدردان تلاش های آنها در دوران جنگ دفاع مقدس و پیروزی انقلاب اسلامی هستیم.

وی ادامه داد: دیدار و دلجویی با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان و رسیدگی به مشکلات آنان وظیفه همه مسئولان است و باید در اولویت قرار گیرد.

فرماندار ویژه مهاباد اظهار داشت: امروز در جامعه بیش از هر زمانی نیازمند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستیم و شهدا سرمایه اصلی نظام اسلامی و عامل اقتدار، امنیت و آسایش امروز کشور هستند که با جانفشانی ایران اسلامی را سربلند و عزتمند کردند.

قادری تاکید کرد: عزت، سربلندی و افتخار ایران اسلامی مرهون خون شهدا و تلاش رزمندگان اسلام در جبهه‌های حق علیه باطل بوده و همه ما وظیفه داریم ادامه دهنده راه شهدا و امام شهیدان باشیم تا بتوانیم به بهترین نحو از ارزش‌های ناب اسلامی و انقلابی پاسداری کنیم.

در این دیدار فرماندار مهاباد به همراه جمعی از مسوولان از خانواده شهید "سید عزیز حسینی" که در مورخه آذرماه سال 1362 به ضرب گلوله در مهاباد شهید شده بود و همچنین "جعفر نوذری" جانباز 70 درصد در جنگ تیرماه سال 1368 که به علت واژگونی خودرو در عملیات جنگی قطع نخاع شده است، از نزدیک دیدار و گفت و گو کرد.

فرماندار جدید مهاباد اول هفته جاری هم با حضور در مزار شهدا، نخستین روز کاری خود را با تجدید پیمان با آرمان های انقلاب اسلامی آغاز کرده بود.