نماز جمعه مهاباد؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  مهاباد،امام جمعه مهاباد در خطبه های نماز جمعه بر اثبات وفاداری و پایبندی مردم به نظام و انقلاب تاکید کرد و گفت: جشن انقلاب امسال هم عرصه حضور پرشور مردم و ایستادگی برآرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهدبود.

ماموستا عبدالسلام امامی همچنین با تاکید بر مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس یازدهم گفت: انتخاب هوشمندانه و اصلح ضامن اعتلا و بالندگی جامعه و مجلسی قوی است.

 وی به نامزدها هم توصیه کرد اخلاق انتخاباتی را سرلوحه تبلیغات خود قراردهند.

خطیب نماز جمعه مهاباد همچنین در بخشی دیگر از سخنان خود با قدردانی از تلاش نیروهای انتظامی مهاباد در کشف و ضبط مواد مخدر ، خانواده قوی و تربیت اسلامی را از جمله مهمترین راهکارهای کاهش آسیبهای اجتماعی به ویژه گرایش به مواد مخدر دانست .

 امام جمعه مهاباد شیوع بیماری کرونا در کشورهای مختلف دنیا را نتیجه بی‌توجهی به ذبح اسلامی و گوشت‌های حرام و حلال دانست و گفت: در قرآن کریم به طور مشخص گوشت مار، خفاش و سگ، حرام اعلام شده و امروز شیوع این ویروس خطرناک صحه بر، کامل بودن دین اسلام گذاشت.

ماموستا امامی همچنین با گرامیداشت یاد شهدای بمباران 23 بهمن مهاباد بر  زنده نگه داشتن نام و راه این عزایزان تاکید کرد و نصب یادمان یا نامگذاری خیابانی به نام این شهدا را خواستار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مهاباد سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه بود.

حجت الاسلام آقامحمدی از بهره برداری50 طرح مختلف دهه فجر با اعتبار ششصد میلیون تومان در مهاباد خبرداد و از مشارکت و استقبال بی نظیر مردم در جشنهای چهل و یکمین بهار انقلاب قدردانی کرد.

وی شهر مهاباد را شهر فرهنگ ، ادب و موسیقی دانست و گفت : مردم بصیر و انقلابی مهاباد در همه برهه ها پای بندی خود را به نظام و انقلاب اثبات کرده اند و اینبار هم با حضوری پرشور در راهپیمایی 22 بهمن ، توطئه های دشمنان  را خنثی می کنند.