پیام تبریک فرماندار مهاباد به مناسبت هفته نیروی انتظامی

پیام تبریک فرماندار مهاباد به مناسبت هفته نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ، «ایرج شجاعی» فرماندار شهرستان مهاباد ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ماه ربیع الاول و ایام با سعادت میلاد آخرین پیام آور الهی پیامبر رحمت ، حضرت محمد مصطفی (ص) در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.


در متن این پیام آمده است:

به نام خدایی که با اشارت «لَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ»، امنیت را از نعمت های بزرگ شمرده است.
امنیت از مؤلفه های مهم و اساسی توسعه و پیشرفت جامعه است، که تنها در سایه فداکاری و ایثار نیروهای نظامی و امنیتی و انتظامی فراهم می گردد.
 نیروی انتظامی در این راستا جایگاه ویژه و نقش برجسته‌ای دارد. نیروی مقتدر، فداکار و با صلابتی که همواره دوشادوش مردم بوده است و از گوهر گرانبهای امنیت در تمام نقاط و تمام اوقات حراست نموده است. ناامنی را به جان خریده، تا امنیت را ارمغان آورد و فضا را بر خلافکاران تنگ نموده و محیط شرارت هنجارشکنان را بسیار نا امن کرده تا نتوانند خدشه‌ای به امنیت جامعه وارد سازند.


اینجانب ضمن گرامیداشت خاطره شهدای نیروی انتظامی که زبان و قلم از توصیف فداکاری و رشادت های آنان قاصر است، از تمامی سبزپوشان جهادگر و با اخلاص نیرو‌های ناجا قدردانی کرده و هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان، افسران، درجه داران و سربازان، به ویژه دلاور مردان این نیرو در شهرستان مهاباد تبریک می گویم و توفیق روز افزون همگان را از خداوند خواهانم.

# نظر : 0