شگفتی مسوولان از همت خیران

شگفتی مسوولان از همت خیران
بیمارستان موقت مهاباد 2 روز دیگر به بهره برداری می‌رسد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ، فرماندار مهاباد از راه‌اندازی بیمارستان موقت این شهرستان در 2 روز آینده خبر داد.

ایرج شجاعی در جلسه ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: همت خیرین مهاباد برای ایجاد بیمارستان موقت آنهم به این سرعت موجب شگفتی مسوولان در شهرستان و استان شده است.

 

وی افزود: این بیمارستان تنها نمونه در استان و حتی کشور است که با این سرعت به وسیله خیرین احداث شده است.

شجاعی تصریح کرد: در مدت بسیار کوتاه چند روزه بالغ بر 700 میلیون تومان برای احداث و تجهیز این بیمارستان از سوی خیرین تأمین شده و تجهیزات آن تا 2 روز دیگر به شهرستان وارد شده و به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار مهاباد ضمن تقدیر از نقش رسانه‌ها،سمن‌ها، خیرین شهرستان، کارخانجات و شرکت‌هایی که برای مقابله با کرونا نقش داشته‌اند اظهار کرد: ساماندهی این تلاش‌ها و همت همه جانبه دشوار است ولی تاکنون موفق عمل کرده‌ایم، هرچند مشکلات و نقض‌ها را کتمان نمی‌کنیم اما تنها با مقایسه اقدامات صورت گرفته در مهاباد با سایر شهرها می‌توان گفت بسیار موفق‌تر عمل کرده‌ایم.

ایرج شجاعی در پایان اظهار کرد: ساخت این بیمارستان مورد استقبال و توجه استاندار آذربایجان غربی نیز قرار گرفته  و احتمال می‌رود وی شخصا از این بیمارستان بازدید به عمل آورد.

مهندس تدین عضو هیات امنای بیمارستان موقت شهرستان مهاباد در ادامه ضمن تقدیر از نقش خیرین در احداث و تجهیز این بیمارستان اظهار کرد: عملیات میدانی بیمارستان به اتمام رسیده و این فضا کاملا آماده شده است.

وی با بیان اینکه از پرسنل بیمارستان و پرستاران برای مقابله با کرونا حمایت خواهیم کرد اظهار کرد: مبلغ 50 میلیون تومان از سوی خیرین شهرستان برای خرید ماسک و مواد ضدعفونی کننده برای پرستاران و پرسنل بیماستان مهاباد اختصاص داده شده است.

تدین از نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی و مسوولان خواست مقدمات و مجوزهای لازم را برای بارگیری و رسیدن تجهیزات به شهرستان فراهم نمایند.

دکتر صابر موسی‌زاده سخنگوی هیأت امنای بیمارستان موقت نیز اظهار کرد: با توجه به اینکه خواسته‌ایم یک قدم جلوتر از بحران اقدامات پیشگیرانه را اجرایی کنیم بیمارستان موقت را پیشنهاد و اجرایی کردیم.