مدرسه ای در مهاباد به نام سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی مزین گردید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد روز شنبه مورخه 29 دی ماه 98 ، مدرسه ای در مهاباد  طی مراسمی با حضور سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد ، فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان  ، شورا و شهرداری و جمعی از روسای ادارات ، به نام سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی مزین گردید.

در ابتدای مراسم دکتر شاوله رییس آموزش و پرورش مهاباد ضمن خوشامدگویی به سردار شهسواری و جمع حاضر ، از انتخاب این نامگذاری در شهرستان مهاباد و حضور ایشان در مراسم قدردانی و تشکر نمودند .

سپس سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی ، با بیان اینکه سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی یک فرد یا یک نام نبود ، وی یک تفکر و اندیشه بود که در  رگهای انقلاب جاری بودند و مردم با حضور باشکوه خود در یک اجتماع میلیونی این را به دشمنان اسلام و علی الخصوص آمریکا و همدستان آن نشان دادند .  اکنون با نامگذاری این مدرسه ، دانش آموزان در هر دوره از سال با  رشادت ها و زندگی این شهید بزرگوار و تفکرات وی آشنا میشوند و بدینوسیله تفکر انقلابی و آرمان های این شهید والا مقام زنده نگه داشته میشود .

ایشان در پایان از جمع حاضر و مسئولین شهرستان مهاباد تشکر و قدردانی نمودند .