دعوت مسئولان مهاباد از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

دعوت مسئولان مهاباد از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن
دعوت مسئولان مهاباد از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

مسئولان شهرستان مهاباد از اقشار مختلف مردم برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد، امام جمعه ، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی و معاون استاندار و فرماندارشهرستان مهاباد در پیامی اقشار مختلف مردم را به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

در این پیام آمده است:

بدون تردید دهه مبارک فجر و راهپیمایی عظیم و دشمن شکن 22 بهمن هر ساله مطلع فروزان و جلوه ایمان وحدت و اقتدار ملت ایران لوای پرچم پر فروغ اسلام است.

در طول چهل سال گذشته از پیروزی انقلاب اسلامی مردم فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی با درک عمیق و درست مقتضیات زمان و نیاز کنونی جامعه ایران به اتحاد و همدلی تحت لوای مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، همواره ثابت کرده است که راه امام و شهیدان را در حمایت از این میراث مقدس ایشان ادامه خواهند داد و لحظه ای از ارزشهای اسلام و انقلاب دست نخواهند کشید.

با گرامیداشت یوم الله 22 بهمن و پاسداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر، ایثارگران، خانواده های معظم ایشان و نکوداشت عزم و اراده ملت عزیز و همیشه در صحنه ایران بخصوص مردم غیور مهاباد از تمامی آحاد جامعه و اقشار مختلف مردم در چهلمین  فجر انقلاب اسلامی برای شرکت در راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن دعوت می کنیم که انشاالله برگ زرین دیگری که مزین به گامهای استوار و عزم و اتحاد ملت ایران است بر اوراق دفتر پر افتخار انقلاب اسلامی نقش بندد.