اداره بیمه سلامت مهاباد صاحب خانه شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد، مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان‌غربی روز یکشنبه در حاشیه افتتاح این ساختمان اظهار کرد: ساختمان اداری بیمه سلامت مهاباد با 46 میلیارد ریال سرمایه گذاری در زمین به مساحت 375 مترمربع با همکاری راه و شهرسازی افتتاح و به بهره برداری رسید.

 فریده جعفری اضافه کرد: امسال سه ساختمان اداری در شهرهای سلماس، مهاباد و پیرانشهر آماده بهره برداری شد و تاکنون در پنج شهر استان مکان مناسب برای ارایه خدمات بیمه سلامت فراهم شده است.

وی اضافه کرد: قبل از این نیز ساختمان اداری بیمه سلامت در سه شهر ارومیه، بوکان و میاندوآب موجود بود که با تلاش و همکاری اداره راه و شهرسازی تا پایان سال به 6 اداره ارتقا خواهد یافت.

مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان‌غربی گفت: برای سال آینده نیز زمین برای احداث ساختمان اداری بیمه سلامت در شهرهای نقده، اشنویه و چالدران آماده شده که با دریافت مجوز ساخت عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.

فرماندار ویژه مهاباد هم در این آیین ضمن قدردانی از خدمات دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: با تحت پوشش قرار دادن افراد نیازمند و بیماران صعب العبور دیگر بیماران از بابت هزینه های مضاعف نگرانی نخواهند داشت.

حسن عباسی بیان کرد: تامین تجهیزات درمانی مورد نیاز بیمارستان های دولتی در کنار ایجاد فضای جدید بهداشتی از مهم ترین نیازهای بخش درمان منطقه به شمار می رود که دولت سیزدهم در همین مدت کوتاه فعالیت خود گام های بلندی برای تامین آنها برداشته است.