توزیع ۹ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان تاکنون در مهاباد

توزیع ۹ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان تاکنون در مهاباد
از ابتدای شیوع بیماری کرونا و تعطیلی کسب و کار شهروندان تاکنون، ۹ هزار بسته مواد غذایی بین نیازمندان شهرستان مهاباد توزیع شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد؛ فرماندارشهرستان مهاباد گفت: تعطیلی بازار و قرنطینه خانگی موجب شده وضعیت معیشتی اقشار مختلف جامعه تحت تأثیر قرار گیرد و بر این اساس کمکهای خیّران،نهادهای مردمی و ارگانهای حمایتی برای جبران بخشی از نیازهای مردم و تأمین مواد خوراکی جمع‌آوری و بین نیازمندان تقسیم شد.

ایرج شجاعی افزود: این بسته ‌ها شامل اقلام اساسی نظیر گوشت، روغن، برنج، ماکارونی و ماسک بهداشتی به ارزش هر بسته، دو تا سه میلیون ریال بوده است.

شجاعی تصریح کرد: سپاه مهاباد هم درماه مبارک رمضان توزیع دو هزار بسته مواد غذایی را طی دو مرحله در این شهرستان آغاز کرده که تا پایان این ماه مبارک ادامه خواهد داشت.

وی گفت: مسئولان و خیّران این شهرستان به علت تعطیلی روزهای اخیر باید به فکر جبران ضررهای اقتصادی خانوارهای بی ‌بضاعت باشند و گوشه‌ای از ارزاق سفره شهروندان کم درآمد را تأمین کنند.

با توجه به شیوع کرونا و دستور ستاد مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی بازار بسیاری از اقشار کم‌درآمد جامعه از جمله کارگران، دستفروشان و افراد روز مزد دچار مشکل مالی شده‌اند که بر این اساس اقدام خیرخواهانه خیران در این روزها قابل ستایش است.

# نظر : 0