۴۸۰ نفر بر انتخابات مجلس یازدهم در شهرستان مهاباد نظارت می‌کنند.

نظارت ۴۸۰ نفر بر انتخابات مجلس یازدهم در مهاباد

نظارت ۴۸۰ نفر بر انتخابات مجلس یازدهم در مهاباد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد؛ رئیس هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان مهاباد گفت: برای نظارت بر این دوره از انتخابات مجلس در این شهرستان ۴۸۰ نفر ناظر انتخاب شده‌اند.

 

حجت‌الله قاسمی افزود: این ناظران از بین نیروهای معتمد مردمی انتخاب شده‌ و به صورت بی‌طرفانه و بر اساس قانون به روند برگزاری انتخابات نظارت می‌کنند.

قاسمی گفت: طبق برنامه‌ریزیهای انجام شده در هر صندوق اخذ رأی شهری چهار نفر و صندوق‌ های اخذ رأی روستایی سه نفر به عنوان ناظر حضور خواهند داشت.

وی تصریح کرد: علاوه بر آن، ۱۸ سرناظر بر روند فعالیت ناظران در شعب اخذ رأی نظارت می کنند. 

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان مهاباد گفت: برای این دوره انتخابات در این شهرستان تعامل خوبی بین هیئت ‌های اجرایی و نظارت وجود دارد که در راستای اجرای هرچه بهتر قانون ادامه خواهد داشت و هر یک از اعضای این هیئت‌ ها نیز با حفظ تعامل به وظایف خود عمل خواهند کرد.

قاسمی اضافه کرد: تمام ناظران و سرناظران دوره‌ های مختلف آموزشی عمومی و تخصصی را طی کرده و با دقت عمل در راستای حفظ و صیانت از آرای مردم و برگزاری روند سالم و بیطرفانه این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی نظارت خواهند کرد.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور، دوم اسفند در شهرستان مهاباد برگزار می ‌شود.

در شهرستان مهاباد ۱۰  نفر برای تصاحب یک کرسی نمایندگی مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

 ۱۲۰ شعبه اخذ رأی در مناطق شهری و روستایی شهرستان مهاباد کار اخذ آرای مردم را برعهده خواهند داشت.

# نظر : 0