فرمانده نیروی زمینی ارتش: ایران امن‌ترین کشور منطقه است

فرمانده نیروی زمینی ارتش: ایران امن‌ترین کشور منطقه است
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: با تلاش شبانه روزی نیروهای مسلح به ویژه ارتش ، ایران در زمان حاضر امن ترین کشور منطقه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: به پاس حضور گسترده ارتش در تمامی مرزهای کشور و همچنین توان دفاعی بالا در برابر انواع حملات و تهدیدها، هم اکنون کشور در امنیت کامل بوده و این اقتدار ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: نیروی زمینی ارتش با هدایت مقام معظم رهبری در تمام رسته ها و تجهیزات نظامی خود بی نیاز از کشورهای غربی بوده و صفر تا صد تجهیزات پیشرفته را با کمک و همت دانشمندان و متخصصان داخلی تولید می کند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه تولید امنیت مهم ترین وظیفه فعلی این ستاد است، اظهار داشت: امروزه نیروهای ارتش ایستادن روی پاهای خود و اتکا به توان و ظرفیت داخلی را بخوبی فراگرفته و به همین واسطه هیچ قدرتی امکان غلبه بر این خودکفایی را ندارد.

امیر سرتیپ حیدری تاکید کرد: ما در نیروی زمینی ارتش سه اصل ولایتمداری، شایسته سالاری و عدالت محوری را سرلوحه تمامی فعالیت ها و برنامه های خود قرار داده ایم.

وی با اشاره به این که اصل ولایت مداری اولویت اول در سطح نزاجا است افزود: تمامی فعالیت‌ها و برنامه‌های طراحی شده در نیروی زمینی ارتش در راستای منویات و تدابیر نورانی فرماندهی کل قوا است.

امیر سرتیپ حیدری در خصوص اهمیت ارتقای سطح معیشت و رفاه کارکنان و پرسنل ارتش نیز گفت: هم اکنون احداث ۲۳ هزار منزل مسکونی در سراسر کشور در حال احداث است که در بازه زمانی چهار ساله و مرحله به مرحله افتتاح خواهد شد.

وی بیان کرد: نیروی زمینی ارتش علاوه بر تولید امنیت در سایر حوزه هایی داخلی از جمله حوادث طبیعی، کرونا و مشکلات سطح جامعه حضور فعال داشته و بیشترین نقش را ایفا کرده و ادامه نیاز هرکجا که نیاز باشد با افتخار آماده خدمت رسانی به مردم است.

# نظر : 0