پیام فرماندار مهاباد:

فرماندار مهاباد در پیامی از استقبال صمیمی مردم از رییس جمهور قدردانی کرد

فرماندار مهاباد در پیامی از استقبال صمیمی مردم از رییس جمهور قدردانی کرد
فرماندار ویژه مهاباد با صدور پیامی از استقبال کم نظیر مردم از آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور و هیات دولت در سفر به این شهرستان تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد در بخشی از این پیام آمده است: ملت همیشه حماسه آفرین و غیور شهرستان مهاباد با استقبالی کم‌نظیر و حماسی از رییس‌جمهور هیات محترم دولت، نمادی وصف‌ ناپذیر از اتحاد و همدلی را از خود به جای گذاشته و بار دیگر حمایت قاطع خویش را از نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.

استقبال گرم کُردهای مهاباد و صحنه‌های در آغوش کشیدن رییس جمهور از سوی هموطنان اهل سنت حاوی و حامل هزاران پیام است که مهمترین آن، نزدیکی دولت و ملت است که با وجود تمام سختی­‌های غیرقابل انکار در کشور همچنان پابرجاست.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: اینجانب، از آحاد مردم شریف مهاباد به ویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، ائمه محترم جمعه، علما و روحانیت معزز، عشایر غیور، فرهنگیان ،کشاورزان و روستائیان عزیز، اعضای محترم شورای اسلامی شهرها و روستاها، شهرداران و دهیاران، دانشگاهیان فرهیخته، کسبه و اصناف، اصحاب رسانه، نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی، کارکنان و مسئولین ادارات که با شرکت در مراسم استقبال، جلوه های ماندگاری از پیوند دولت و ملت را به یادگار گذاشتند، تقدیر و تشکر می نمایم.

در انتهای این پیام آمده است: امیدواریم به یاری خداوند متعال دستاوردها و مصوبات این سفر، فصل جدیدی از رشد و پیشرفت شهرستان مهاباد را فراهم نماید.

# نظر : 0