دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی با فرماندار مهاباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ صبح امروز چهارشنبه 24 آذر 1400 «سهندی» مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی و هیات همراه با «خدرلو» فرماندار شهرستان مهاباد در محل دفتر فرمانداری مهاباد دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار فرماندار مهاباد به مهمترین مشکلات مددجویان شهرستان از جمله اشتغال‌زایی و مسکن اشاره کرد و گفت: انتظار داریم که در این حوزه‌ها توجه ویژه‌ای به شهرستان مهاباد وجود داشته باشد.

همچنین خدرلو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به برنامه های کمیته امداد اشاره کرد و افزود: تواتمندسازی مددجویان با ایجاد اشتغال، پرداخت مستمری، ارائه تسهیلات قرض الحسنه بانکی و حمایت از ایتام از جمله برنامه های ارزشمند کمیته امداد برای حمایت از قشر مرحوم جامعه در راستای تحقق آرمان های نظام جمهوری اسلامی می باشد .

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، خدمات رسانی به محرومین و نیازمندان و تلاش برای توانمند کردن آنان را از مهمترین شاخصه های کمیته امداد دانست و تصریح کرد: مشارکت مردم و خیرین در عرصه ارائه خدمات مطلوب این نهاد به مددجویان می تواند موفقیت هرچه بیشتر اقدامات و فعالیت های این نهاد را رقم بزند.