دیدار رئیس دادگستری و دادستان مهاباد با فرماندار جدید شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ صبح امروز دوشنبه 26 دیماه 1400 قادری فرماندار شهرستان مهاباد ضمن قدردانی از حضور بنایی رئیس دادگستری ، پور اکبر دادستان عمومی مهاباد ، عباسی دادسرا نظامی و شهبازی ریاست زندان مهاباد در این دیدار صمیمی اظهار کرد: مهمترین وظیفه و تکلیف همه مسئولین خدمت رسانی به مردم است. از طرفی اصل و ذات کار همه قوا و مسئولین کشور از هم جدا نیست، بلکه همه باید در مسیر خدمت‌گزاری شایسته به مردم با همدلی و مشارکت همگانی قدم برداریم.

امیر قادری در ادامه با اشاره به نقش مهم دستگاه قضا افزود: همدلی و همراهی دستگاه قضا در شهرستان با مجموعه دولت که همیشه وجود داشته، می‌تواند در امنیت پایدار و در نهایت توسعه و پیشرفت شهرستان مثمر ثمر باشد.

وی خدمت به مردم را از بالاترین عبادت‌ها برشمرد و تصریح کرد: مسئولیت‌هایی که چند صباحی در اختیار همه مدیران و مسئولان قرار گرفته، گذرا و فانی است. لذا باید از این فرصت برای خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم استفاده کرد، چرا که این مردم لایق خدمت رسانی هستند.

فرماندار جدید مهاباد در پایان خاطرنشان کرد: برای اجرای عدالت در شهرستان در کنار دستگاه قضا هستیم و از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.