بزرگترین بازارچه مهاباد طعمه آتش شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ آتش سوزی در راسته قدیم بازارچه معروف به "اصغری" روی داده است و ماموران سه ایستگاه‌ آتش نشانی مهاباد ، پتروشیمی ، دهیاری قم قلعه و تیپ 364 پیاده شهید نصیرزاده ارتش به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شد.

براساس اعلام شاهدان عینی چند نفر در این حادثه تاکنون مجروح و یا دچار دودگرفتگی شده اند. ساعت 2.15 دقیقه شعله‌های آتش در بازارچه قدیم اصغری خاموش شد و نیروهای آتش‌نشانی ایمن‌سازی‌ محل را آغاز کردند، همزمان با آنها نیروهای امنیتی و انتظامی نیز ایمن‌سازی محل حادثه را در دستور کار قرار دادند و بدلیل احتمال ریزش سقف و یا شروع مجدد آتش، از ورود شهروندان به داخل بازارچه جلوگیری کردند.

بازارچه اصغری مهاباد دارای 2 راسته قدیمی و جدید است که با بیش از 500 باب مغازه از بازارچه های مهم غرب کشور است که انواع و اقسام وسایل خانگی ، صوتی تصویری و پوشاک به ویژه خارجی در آن عرضه می شود.

هم اکنون نیز جلسه مدیریت بحران با ریاست معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد و با حضور جعفری مدیر کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی ، شهردار و اعضای شورای تامین و هیات امناء بازارچه اضغری راسته قدیم در محل فرمانداری در حال برگزاری می باشد.